Savaitgalį Šiauliuose – žolės riedulio A diviziono kovos

Po karantino pertraukos į stadionus grįžta aukščiausio lygio žolės riedulys. Jau šį savaitgalį Šiauliuose bus galima išvysti keturias A diviziono komandas. Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos, žolės riedulio stadione birželio 7 dieną (sekmadienį) 11.00 val. į kovą stos Šiaulių ,,Ginstrektė –  ŠSG“  – Vilniaus SŽK ,,Žuvėdra – SM Tauras“, 13.00 val. Šiaulių ,,Akademija“ –  Širvintų SC – ,,Inta“. Likus kelioms dienoms iki čempionato atnaujinimo pasikalbėjome su Šiaulių komandos treneriais: Genute Juodiene ir Vaidotu  Vaičeliūnu.

Kii

 

Šiaulių „Akademija“ komandos trenerė Genutė Juodienė sako, kad be viruso įtakoto karantino buvo ir daugiau trikdžių, kurie trukdo tinkamai pasiruošti itin svarbioms rungtynėms. Tačiau jauna ir energinga komanda pasiduoti nežada, juolab, kad galimybė užimti antrą vietą ir kautis finale visai ranka pasiekiama.

„Nuotaikos sudėtingos, tačiau kovingos. Komandai atstovauja penkios dvyliktokės, kurios intensyviai ruošiasi baigiamiesiems egzaminams, taip pat stadionas tvarkomas, o tai irgi šiek tiek sukliudė geresniam pasirengimui. Žinoma, viskas tik į gerą, turėsime geresnes sąlygas treniruotis ir žaisti. Labiausiai tinkamai pasirengti sutrukdė karantinas. Pas tris likusias rungtynes mums reikia bent vienos pergalės ir palankių kitų rungtynių rezultatų ir sezoną baigtume antroje vietoje bei kovotume didžiajame finale“,- pasakojo Genutė Juodienė.

Lietuvos čempionės, Šiaulių „Ginstrektės-ŠSG“ ekipos treneris Vaidotas Vaičeliūnas sako, besitikintis pergalės artėjančiame mače prieš vilnietes, tačiau koją gali pakišti trumpas pasirengimo etapas.

„Tikimės sėkmingai startuoti atjauninus sezoną. Nuotaikos optimistinės, bet žinome, kad nuvertinti varžovių negalima. Lazda būna irgi iššauna, todėl esame nusiteikę kovingai. Jau rudenį su jaunosiomis varžovėmis iš Šiaulių sužaidėme lygiosiomis, visas kitas varžybas laimėjome. Nors dar pilnai nepasiruošėme, stringa standartai, mažieji kampiniai šlubuoja, tikimės pratęsti pergalių seriją. Treniruočių pradžia buvo sunkoka, bet jau įsibėgėjam, merginos gerai jaučiasi, išsigydė traumeles, pailsėjo, tad galime vėl po truputį grįžti į įprastą ritmą“,- pasakojo Vaidotas Vaičeliūnas.

Lietuvos moterų žolės riedulio čempionatas ,,A“ div.

Birželio 7 d. (Žolės riedulio stadionas Pumpučių g. 19 Šiauliai)

11.00  Šiaulių ,,Ginstrektė –  ŠSG“  – Vilniaus SŽK ,,Žuvėdra – SM Tauras“

13.00  Šiaulių ,,Akademija“ –  Širvintų SC – ,,Inta“