Sėkmingą sezoną užbaigė regbio komanda „Baltrex-Šiauliai“

Šventinis vakaras, į kurį susirinko „Baltrex-Šiauliai“ komandos žaidėjai bei treneriai su šeimomis, rėmėjai, komandos draugai bei visi mylintis regbio sporto šaką, vainikavo puikius šiam klubui 2014-uosius metus.

img_6573

Šiemet „Baltrex-Šiauliai“ komanda po aštuonerių metų pertraukos vėl pasipuošė Lietuvos čempionato aukso medaliais. Ant aukščiausio apdovanojimų pakylos laiptelio „Baltrex-Šiauliai“ komanda lipo triumfavusi Baltijos ir Lietuvos regbio-7 čempionatuose.

Susirinkusius Šiaulių kultūros centre pasveikino Lietuvos regbio federacijos prezidentas Rytis Davidovičius, čempionus pagerbė miesto valdžios atstovai. Apdovanota daugiausia titulų šiemet pelniusi „Baltrex-Šiauliai“ regbio komanda. Ne mažiau ovacijų ir pagyrų nusipelnė ir „Šiauliai – Baltrex“ ekipai atstovavę vyrai, kitų amžiaus grupių čempionatų prizininkai ir dalyviai.

Susirinkusius pradžiugino klubo vadovų surengti „Oskarų“ apdovanojimai, kurie įteikti sportininkams, treneriams, komandos draugams už įsimintiniausius metų įvykius.

Vakaro metu ant scenos lipę ir krūtines aukščiausios prabos medaliais papuošę vyrai neslėpė ambicijų ir kitais metais nemažinti apsukų.

„Sezonas įspūdingas. Tai buvo ilgai lauktos pergalės. Vis dar esame pakylėti to, ką mums pavyko šiemet nuveikti. Mes pasiekėme savo tikslą, tačiau nemiegame ant laurų. Jau dabar dirbame, galvojame apie artėjančias kovas naujame sezone . Didysis džiaugsmas praėjo, liks geri prisiminimai apie šiuos metus, o dabar reikia judėti į priekį, kad išlaikytume pasiektą lygį, o gal ir dar labiau patobulėtume“,- pasakojo „Baltrex-Šiauliai“ vyr. treneris Edmundas Ščavinskas.

Nuotraukos : www.etaplius.lt

img_6657 img_6656 img_6661 img_6669 img_6611 img_6683 img_6702 img_6749 img_6755 img_6580 img_6723 img_6714 img_6740 img_6745 img_6706 img_6711

 

Leave a reply