Šį savaitgalį – F.Paškevičiaus vardo regbio turnyras Šiauliuose

Šį savaitgalį Šiauliuose vyks tradicinis regbio turnyras „Felikso Paškevičiaus taurė 2018″. Į jubiliejinį, dešimtą, turnyrą šiemet planuoja susirinkti 14 komandų iš Lietuvos (Šiaulių, Plungės ir Vilniaus) bei svečiai iš Latvijos ir Kaliningrado srities. Turnyras bus rengiamas dviejuose stadionuose. U-15 amžiaus grupės komandos rungtyniaus Zoknių regbio stadione, o U-13 amžiaus grupės ekipos turės unikalią progą vienos iš pirmųjų išmėginti naujojo regbio stadiono Gardino gatvėje kokybę.


SK „Klevas“ archyvo nuotr.

U-15 amžiaus grupėje kovos penkios komandos. Nugalėtojai paaiškės varžybas vykdant rato sistema, tad visoms komandoms teks sužaisti po keturis mačus. Daugiausia taškų surinkusi komanda taps nugalėtoja.

U-13 amžiaus grupėje dėl apdovanojimų grumsis devynios komandos. Šioje grupėje komandos bus suskirstytos į tris pogrupius po tirs komandas.  

Varžybų pradžia abiejuose stadionuose – gegužės 19 d. šeštadienis 10.00 val.

Apdovanojimai numatyti apie 13.00 val.

Po apdovanojimų ceremonijos, visos F.Paškevičiaus vardo regbio turnyre dalyvavusios komandos vyks į Šiaulių miesto centrinį stadioną, kur 14,00 val. stebės įspūdingą Lietuvos ir Maltos vyrų regbio rinktinių mačą.