„Šiauliai-Klevas“ riedulininkai užsitikrino sidabro medalius

Sekmadienį Šiauliuose vykusiose Lietuvos vyrų riedulio uždarų patalpų A diviziono II rato 5 ir 6 turų varžybose Šiaulių „Šiauliai-Klevas“ riedulininkai iškovojo dvi pergales. Į savo sąskaitą įsirašę šešis taškus šiauliečiai iki čempionato pabaigos likus dviems turams jau yra užsitikrinę sidabro medalius.

PL3_3248

„Šiauliai-Klevas“ pirmajame mače 7:1 nugalėjo Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ komandą. Antrose rungtynėse šiauliečiai 7:3 įrodė pranašumą prieš kitą sostinės komandą „Ardas-Rudamina“. Šios pergalės lėmė, kad šiauliečiai įsitvirtino antroje turnyrinės lentelės vietoje ir iki čempionato pabaigos likus dviems turams, žemiau jos nebenukris.

„Šis sezonas ypatingas, kadangi prieš jį nieko nežadėjome, neplanavome. Pasirengimas buvo sunkus, kadangi labai mažai turėjome progų treniruotis salėje. Reikia dėkoti aplinkybėms, kad „Gintros-Strektės-Universiteto“ merginų riedulio komanda ruošdamasi Europos čempionatui pasikviesdavo vaikinus pažaisti. Vyrų greičiai kitokie, todėl tai buvo abipusė nauda, tiek mums, tiek ir „Gintros“ komandai. Uždarų patalpų čempionate po dviejų iš eilės metų iškovotų bronzos medalių šiemet pakilome laipteliu aukščiau, o to iš mūsų nelabai kas tikėjosi. Visus labai nustebino ir nudžiugino šis rezultatas“,- komandos pasirodymu čempionate džiaugėsi vyr. trenerė Donata Grigienė.

Trenerė akcentavo, kad per vakarykštes dvejas rungtynes jos komanda į varžovų vartus įmušė net keturiolika įvarčių. „Vakarykščių varžybų metu pasižymėjo beveik visi, net ir gynėjai mušė įvarčius. Manau, kad laimėjom tokiu rezultatu todėl, kad vaikinai demonstravo komandinį žaidimą. Visi buvo susikaupę ir nusiteikę tik pergalei. Neturėjome rezultatyviausio komandos žaidėjo Mantvydo Pocevičiaus, tačiau mūsų komanda tuo ir yra gera, jei nėra vieno žmogaus, atsiranda kiti, kurie stoja į jo vietą. Mūsų komandos draugiškumą ir vienybę įrodo tai, kad vaikinai žaidžia nesavanaudiškai, atlieka daug perdavimų. Nesvarbu, kas pelnys įvartį, svarbu, kad komanda laimėtų“,- auklėtinius gyrė trenerė D.Grigienė.

Čempionate pirmauja visas šešias pergales iškovojusi Širvintų „Inta–Baltic Champignons“ komanda. Šiauliečiai patyrę vos vieną nesėkmę yra surinkę 15 taškų ir žengia antroje vietoje. Trečią vietą čempionate užima Vilniaus „Ardas-Rudamina“ ekipa, kuri yra surinkusi šešis taškus. Ketvirti, surinkę keturis taškus – Širvintų „Ježvitas“ riedulininkai. Penktoje vietoje – vieną taką surinkusi Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ komanda.

Paskutiniai du turai vyks kovo 15 dieną. Kadangi kitoms trims komandoms jau nėra net teorinių galimybių pasivyti Šiaulių ir Širvintų „Inta–Baltic Champignons“ komandų, tai per paskutines dvejas rungtynes spręsis, kuri iš jų iškovos bronzos medalius. „Šiauliai-Klevas“ komanda dar turi teorinių šansų užlipti ir ant aukščiausio pakylos laiptelio, tačiau tam reikia ne tik patiems įveikti čempionus, šiuo metu pirmaujančius širvintiškius, tačiau tikėtis, kad jie suklups ir antrajame mače prieš kitus varžovus.

„Paskutinis ratas vyks kovo 15 dieną, o kovo 12 dieną aš su komanda išvykstu į Airijoje, Dubline vyksiantį čempionatą. Šį savaitgalį iškovotos dvi pergalės leis man ramiai vykti ir nesijaudinti dėl savo auklėtinių, kadangi jau užsitikrinome sidabro medalius. Paskutines dvejas rungtynes vyrai sužais ir be pagrindinės trenerės“,- pasakojo D.Grigienė.

Leave a reply