„Šiauliai-PRC“ nugalėjo regbio turnyre Klaipėdoje

Klaipėdoje vykusiame tarptautiniame regbio turnyre, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai pažymėti, pirmą vietą iškovojo „Šiauliai-PRC“ komanda. Finale šiauliečiai nugalėjo Vilniaus regbio akademijos VRA auklėtinius 22:0. Trečią vietą turnyre užėmė svečiai iš Latvijos RK „Eži“ komanda, kuri mažajame finale tik po pratęsimo palaužė turnyro šeimininkus, Klaipėdos RK „Klaipėdos kovas“ regbininkus.

IMG_9831

 

Nuotraukų galerija – ČIA

Turnyre dalyvavo šešios komandos, po tris iš Lietuvos ir Latvijos. RK “ Klaipėdos kovas“, RK „Šiauliai – PRC“, Vilniaus VRA, Rygos „Livonija“, Latvijos U-18 ir Rygos RK „Eži“.

Komandos buvo suskirstytos į dvi grupes po tris komandas.

Pirmoje grupėje kovojo „Šiauliai – PRC“, Rygos „Eži“ ir Latvijos U-18 rinktinė. Pirmose rungtynėse šiauliečiai susitiko su „Eži“ komanda ir ją nugalėjo 20:7. Antrajame mače šiauliečių varžove buvo Europos čempionatui besiruošianti Latvijos U-18 rinktinė. Mačas baigėsi lygiosiomis 5:5.

„Pirmajame mače į aikštę leidome pagrindinę sudėtį, dėl to buvo pasiekta nesunki pergalė. Kadangi į turnyrą atsivežėme 24 sportininkus, norėjosi visiems leisti pažaisti, todėl mače su U-18 rinktine leidome antrą sudėtį. Dėl to ir rezultatas lygus. Atsarginiams žaidėjams dar reikia gerokai pasitempti ir tai buvo labai gerai matyti šiose rungtynėse“,- pasakojo „Šiauliai-PRC“ komandos treneris Vytautas Kalinauskas.

Kadangi dviejų Latvijos komandų tarpusavio mačas baigėsi Rygos „Eži“ ekipos pergale, pirmą vietą grupėje užėmė šiauliečiai ir įgijo teisę kovoti turnyro finale.

Pirma grupė :

1 vieta – „Šiauliai – PRC“

2 vieta – Rygos „Eži“

3 vieta – Latvijos U-18 rinktinė

IMG_9847

Antroje grupėje jėgas išbandė šeimininkai RK “ Klaipėdos kovas“, Vilniaus VRA ir Rygos „Livonija“.

Antra grupė :

1 vieta – Vilniaus VRA

2 vieta – RK “ Klaipėdos kovas“

3 vieta – Rygos „Livonija“.

IMG_9844

Finale susitiko abiejų grupių nugalėtojai „Šiauliai-PRC“ ir Vilniaus VRA. Šiauliečiai nugalėjo varžovus 22:0 ir turnyre užėmė pirmą vietą.

„Turnyras buvo labai naudingas, kadangi turėjome progą pasižiūrėti, kaip aikštėje atrodo mūsų komandos atsarginiai žaidėjai. Dabar aiškiai matome, kad jiems reikia pasitempti, iki pagrindinės sudėties žaidėjų lygio, kad ateityje prireikus keitimų, jie būtų lygiaverčiai. Tokie priešsezoniniai turnyrai yra labai naudingi. Pamatome sritis, kurias reikia tobulinti, klaidas, kurias reikia taisyti. Iki tikro mūsų žaidimo ir tikrojo mūsų pajėgumo – dar tolokai. Tobulinsime savo žaidimą visose srityse tiek puolime, tiek gynyboje, ypač jei žaisime TOP 4 lygoje. Reikės stipriai pasitempti ir daug treniruotis, ne tik, kaip jau minėjau atsarginiams, tačiau ir pagrindiniams žaidėjams. Dar turime porą mėnesių iki sezono pradžios, todėl yra pakankamai laiko, kad įgytume optimalią formą ir pasiruoštume svarbiausioms kovoms“,- pasakojo V.Kalinauskas.

Trečią vietą turnyre užėmė Rygos „Eži“ komanda. Jis mažajame finale tik po pratęsimo įveikė RK “ Klaipėdos kovas“ ekipą.

Dėl penktos vietos kovojo Latvijos U-18 rinktinė ir Rygos „Livonijos“ komanda. Pergalę ir penktą eitą iškovojo U-18 rinktinė.

IMG_9846

Užimtos vietos ir geriausi komandų žaidėjai :

1 vieta – RK „Šiauliai – PRC“ (geriausias žaidėjas – Matas Miežis )
2 vieta – Vilniaus VRA (geriausias žaidėjas – Albert Paševič )
3 vieta – RK „Eži“ (geriausias žaidėjas – Larijonov)

4 vieta – RK “ Klaipėdos kovas“ (geriausias žaidėjas – Vilius Stankūnas )

5 vieta – Latvijos U-18 (geriausias žaidėjas – Kalva)
6 vieta – Rygos „Livonija“
IMG_9816

Turnyro organizatorių nuotraukos

 

Leave a reply