Šiauliečiai dalyvaus tradiciniame Kaliningrado regbio turnyre

Sporto mokyklos „Klevas“ sportininkai, rugpjūčio 25-27 dienomis, dalyvaus Kaliningrado srityje vyksiančiame tarptautiniame regbio turnyre. Kaliningradiečiai šį turnyrą rengia jau šeštus metus iš eilės. Šiemet jame planuoja dalyvauti per 30 komandų, apie 1000 jaunųjų regbininkų nuo 10 iki 17 metų iš Lietuvos Latvijos, Kazakstano ir Rusijos. Kovos vyks Zelionagradsko stadione. Šiaulių miesto garbę gins sporto mokyklos „Klevas“ vaikinų regbio komandos, kurias treniruoja Saulius Vertelis ir Vytautas Kalinauskas.

Saulius Vertelis į Kaliningradą vyks su 2005-2006 metais gimusių berniukų komanda, kuri sudaryta iš kelių trenerių ugdomų vaikų grupių.

„Planuojama, kad turnyras bus didelės apimties, atvyks daug komandų, todėl laukia nemažai kovų, kurių metu svarbiausia įgyti kuo daugiau patirties. Žinoma, norisi laimėti kuo daugiau varžybų ir papulti tarp prizininku, o kaip bus – matysim. Labai aukštų tikslų nekeliame, pagrindinis tikslas – įgyti tarptautinių varžybų patirties, kurios tikiuosi pravers žaidžiant Lietuvos čempionate“,- teigė Saulius Vertelis.

Treneris Vytautas Kalinauskas su sporto mokyklos „Klevas“ U-15 amžiaus grupės vaikinų rinktine į Kaliningradą vyks ginti nugalėtojų vardo, tačiau treneris sako, kad šiemet tai padaryti bus itin sunku.

„Į šį turnyrą vykstame kasmet. Tai puiki proga vaikinams įgyti tarptautinių varžybų patirties. Praėjusiais metais šiauliečiai tapo U-15 čempionais. Iki šiol šioje grupėje kaudavosi šešios komandos, o dabar organizatoriai patvirtino, kad dėl apdovanojimų kovos net 12 komandų. Turėtų atvykti ir šios amžiaus grupės Rusijos čempionato prizininkai. Tad per tris dienas mūsų laukia daug atkaklių rungtynių. Tikslas – apginti čempionų vardus, o kaip pavyks, matysime“,-pasakojo V.Kalinauskas.

Organizatoriai žada, kad turnyro dalyviai kovos trijose kategorijose : jaunių regbis-15, merginų regbis-7 ir vaikų regbis 8×8. Po atkaklių kovų jaunieji sportininkai atsigaivinti ir atgauti jėgas galės jūros bangose, kadangi turnyras vyks kurortiniame mieste, kurio krantus skalauja Baltijos jūra.