Šiaulietės 18 kartą tapo čempionėmis

Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės 2016-2017 m. Lietuvos moterų čempionių titulo link žengė trumpiausiu keliu. Šiaulietės per antrąsias finalo rungtynes nugalėjo Vilniaus „Žuvėdrą“ 5:0 (3:0) ir laimėjo seriją 2-0.

A.Pliadžio nuotr.

A.Pliadžio nuotraukų galerija : ČIA

Daugkartines čempiones šį kartą į perglę vedė Jūratė Juodytė, pirmojoje rungtynių dalyje pelniusi visus 3 komandos įvarčius – 5, 23 ir 27 (po mažojo kampinio) min.

Šiaulių klubo pranašumą vėliau įtvirtino Rita Karinauskienė (46) ir Dovilė Kuklienė (55).

Pirmąjį mačą šiaulietės savo aikštėje buvo laimėjusios 6:3 (4:1).

„Finalo serijoje laimėjome abu mačus, tačiau namuose, kai žaidėme pilna sudėtimi laimėjome sunkiau, nei be kelių pagrindinių žaidėjų žaidžiant Vilniuje. Antrųjų rungtynių vykome žaisti be pagrindinės vartininkės Viktorijos Vileikytės ir gynėjos Ramintos Žukaitės. Noriu pasidžiaugti, kad vartus patikimai saugojo Kamilė Mockaitytė, o gynyboje su savo užduotimis susitvarkė Toma Petrikaitė. Mūsų komandą kaip ir visuomet į priekį vedė lyderės, labiausiai patyrusios žadiėjos. Jūratė Juodytė, Ina Pocevičienė, Erlanda Nomeikaitė. Puolime išsiskyrė Dovilė Kuklienė, vis tik  patirtis daro savo. Džiaugiamės, kad į komandą grįžo ir labai sustiprino sudėtį Rita Karinauskienė, Po Europos čempionato mes jau atsigavome ir kaip tik tas jėgas atgavome superfinalo serijai. Džiugu, kad jaunimas daro progresą. Puikiai gynyboje žaidė Toma Petrikaitė, saugų linijoje Rosita Klevickaitė, taip pat reikėtų paminėti Rimantę Gudeliauskytę. Gerai į komandą įsiliejo iš ŠSG atėjusi Akstė Žąsinaitė. Jau 18 kartą iš eilės tapome čempionais, su kiekvienais metais kitos komandos  deda pastangas, kad mus įveikti, tačiau mes išlaikome savo pozicijas. Dabar turime artimiausią ribą-tikslą – 20 čempionų titulų iš eilės laimėti”,- pasakojo komandos treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

 

ŽRF ir SM „Klevas“ informacija