Šiaulietės apmaudžiai nusileido Čekijos komandai

Šiauliuose prasidėjo Europos uždarų patalpų moterų elitinio klubų diviziono čempionatas. Per pirmus tris mačus įtikinamas pergales iškovojo lyderėmis laikytos komandos, o ketvirtame mače tris kartus pirmavusios šiaulietės paskutinę minutę praleido įvartį ir turėjo pripažinti varžovių pranašumą 3:4(1:1).

A grupėje Vokietijos čempionė „Uhlenhorster“ ekipa 5:2 įveikė Ukrainos „Sumčanka“ komandą. Kitame A grupė susitikime Olandijos „HC´s-Hertogenbosch“ ekipa 4:1 palaužė Anglijos
„Reading“ komandą.

B grupėje Ispanijos „Club de Campo“ komanda 7:1 laimėjo prieš Prancūzijos „Cambrai“ ekipą.

Antrose B grupės rungtynėse susitiko šeimininkės „Gintros-Strektės-Universiteto“ ekipos merginos su Čekijos „Slavia“ komanda. Tris kartus pirmavusios šiaulietės mačo pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų ir pralaimėjo varžovėms 3:4.

10 minutę įvartį po mažojo kampinio pelnė Simona Grubliauskaitė. (1:0)

12 minutę Adela Bizova išlygino rezultatą. (1-1)

25 minutę šiaulietes vėl į priekį išvedė Samanta Jakovlevaitė. (2:1)

31 minutę Adela Meizlikova išlygino rezultatą (2:2)

35 minutę Jūratė Juodytė trečią kartą išveda „Gintros-Strektės-Universieto“ komandą į priekį. (3:2)

37 minutę į šiauliečių vartus skiriamas baudinys. Kamuoliuką į vartus tiksliai pasiuntė Adela Meizlikova ir trečią kartą išlygino rezultatą. (3:3)

40 minutę greitos kontratakos metu lemiamą rungtynių įvartį pelnė čekė Renata Cepulkova. (3:4).

Šiandien komandos sužais dar po vienas rungtynes. 17:50 val. Šiaulių komandos varžove bus Prancūzijos „Cambrai“ komanda.