Šiaulių derbyje – nugalėjo patirtis

Lietuvos moterų žolės riedulio čempionate susitiko dvi Šiaulių komandos „Klevas-Sporto gimnazija“ ir „Gintra-Strektė-Universitetas“. Po atkaklios kovos pergalę 3:0 šventė „Gintros“ komanda.

 „Klevas-Sporto gimnazija“ komandos merginos, sezono pradžioje iškovojo dvi pergales prieš Kelmės ir Vilniaus komandas, „Gintros-Strektės-Universiteto“ sąskaitoje – pergalė prieš kelmiškes. Nors „Gintros“ merginos kur kas labiau patyrusios, jaunosios „Klevas-Sporto gimnazija“ komandos atstovės be kovos nepasidavė. Pirmasis įvartis į jų vartus krito tik antrajame kėlinuke. Antrąjį įvartį varžovės pelnė gražiu tolimu smūgiu, o trečiąjį – kamuoliuką lazda į vartus nukreipiant iš oro.

„Mūsų komandoje prasidedant šiam sezonui daug netekčių. Net keturios pagrindinės sudėties žaidėjos, dėl įvairių priežasčių paliko komandą. Itin susilpnėjo gynybos linija. Tiesa, komandą papildė dvi jaunos, perspektyvios žaidėjos. Dabar dar tik sezono pradžia, matome kuria linkme reikia dirbti, treniruojamės ir einame į priekį“,- teigė V.Vaičeliūnas.

 Šiame sezone prie jaunos „Klevas-Sporto gimnazija“ komandos prisijungė patyrusi Jūratė Juodytė, kuri savo pavyzdžiu motyvuoja žaidėjas pasitempti.

„Galime sakyti, kad žaidė pusė nacionalinės rinktinės prieš moksleivių komandą, todėl rezultatą vertinu labai teigiamai. Džiugu, kad pavyko apsiginti nuo visų standartinių padėčių. Labai didelis ramstis mūsų komandai, nuo šio sezono prisijungusi itin patyrusi žaidėja Jūratė Juodytė. Merginos motyvuotos, semiasi patirties ir pačios greičiau tobulėja žaisdamos greta jos“,- pasakojo G.Juodienė.

Trenerė apgailestauja, kad rugsėjo mėnesį varžybų grafikas itin įtemptas ir merginoms trūksta laiko atstatyti jėgas po svarbių rungtynių. Jau rytoj SM „Klevas-Sporto gimnazija“ vyksta į Vilnių, kur kausis su Širvintų komanda.