Šiaulių regbininkai – jaunių R-7 čempionai

Šiauliuose vyko Lietuvos jaunių (2003-04) regbio-7 pirmenybių trečiasis ir finalinis turas, po kurio paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo Šiaulių „Regbio akademija-Baltrex“ komandos sportininkai.  Vytaro Bloškio auklėtiniai visuose trijuose etapuose užėmė pirmąsias vietas ir nei karto neužleidę lyderio pozicijos tapo čempionais. Kita Šiaulių komanda „Regbio akademija-Šiauliai“, kurią treniruoja Saulius Vertelis ir trečiame etape, ir bendroje įskaitoje užėmė ketvirtą vietą.

„Regbio akademija-Baltrex“

„Regbio akademija-Šiauliai“

Į paskutinį jaunių regbio-7 pirmenybių etapą susirinko aštuonios komandos iš Šiaulių, Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Plungės.

„Regbio akademija-Baltrex“ ir Šiaulių sporto gimnazijos komandos savo grupėse nugalėjo visas tris bendraamžių komandas ir užėmusios pirmąsias vietas susikovė finale. Po atkaklios kovos pergalę šventė „Regbio akademija – Baltrex“ regbininkai.

„Pagrindinis mūsų varžovas šiame čempionate buvo Šiaulių sporto gimnazijos komanda, du kartus per tris turus su jais kovojome finale ir abu kartus vyko atkakli kova. Mums pavyko pasiekti pergales ir tai lėmė pirmąsias vietas. Nugalėjome visus varžovus visuose  trijuose etapuose ir iškovojome čempionų vardus bendroje įskaitoje. Auga tikrai nebloga regbininkų karta. Ypač norėčiau pagirti viso turnyro naudingiausiu žaidėju tapusį Edviną Petrauską, kuris yra dviem metais jaunesnis (2005m.) nei kiti dalyviai. Ateinančią savaitę jis su savo amžiaus grupės vaikais dalyvaus finaliniame etape ir taip pat turės galimybę iškovoti dar vieną aukso medalį“,- auklėtinius gyrė treneris Vytaras Bloškys.

(Geriausiu čempionų komandoje pripažintas Benas Žalnėravičius, o viso turnyro naudingiausiu tapo Edvinas Petrauskas.)

Antrąsias vietas grupėse užėmė Šiaulių „Regbio akademija – Šiauliai“ ir Kauno komanda.  Šios ekipos kovojo dėl trečios vietos. Pajėgesni buvo svečiai iš Kauno, o šiauliečiai trečiajame etape ir bendroje įskaitoje užėmė ketvirtą vietą.

„Pirmajame etape pavasarį pasirodėme kiek prasčiau, užėmėme penktą vietą, antrame etape jau reabilitavomės ir tapome prizininkais, užimta trečia vieta. Po pirmų dviejų etapų bendroje įskaitoje buvome ketvirti. Norint, kad bendroje įskaitoje pakiltume į prizininkų trejetuką, mums paskutiniame etape reikėjo žaisti finale ir dar tikėtis palankių rezultatų iš kitų komandų. Deja, trečiajame etape grupėje likome antri ir žaidėme dėl 3-4 vietos. Bendroje čempionato  įskaitoje užėmėme ketvirtą vietą tarp aštuonių komandų, manau, tai tikrai neblogas rezultatas, kadangi nemažai mūsų ekipos žaidėjų yra labiau regbio-15 stiliaus“,- pasakojo Saulius Vertelis.

Geriausio žaidėjo prizas „Regbio akademija-Šiauliai“ komandoje įteiktas Deividui Visockiui.