Šiaulių regbininkai pergalingai pradėjo turne Ukrainoje

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos auklėtiniai išvyko į turne Ukrainoje, kurio metu bus žaidžiamos draugiškos rungtynės su šios šalies rinktinėmis bei vyks treniruočių stovykla Užkarpatės regione. Po ilgos kelionės vos spėję jėgas atgauti Šiaulių akademijos regbininkai jau sužaidė pirmą mačą su Ukrainos Ivano Frankovskio komanda ir po atkaklios kovos šventė pergalę 19:13. 

Šiaulių regbio akademija jau trečius metus iš eilės vyksta į Ukrainą, kur yra suplanuotos draugiškos rungtynės su šios šalies komandomis ir rinktinėmis. skirtingai nei ankstesniais metais, Pakeliui būdavo sustojama Lenkijoje ir išbandomos jėgos su šios šalies klubais. Nepavykus rasti varžovų Lenkijoje, šiauliečius pakeliui į treniruočių stovyklą mielai priėmė Ukrainos Ivano – Frankovsko klubas. 

Pirmasis draugiškas mačas su  Ivano Frankovskio komandą baigėsi šiauliečių pergale 19:13. 

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos direktoriaus Svajūno Mikalčiaus komentaras po pirmųjų rungtynių. 

„Rungtynes mūsų komanda pradėjo vangiai, darė daug klaidų, varžovai pirmavo 7:0. Jautėsi, kad komanda po ilgos kelionės dar yra pavargusi. Bet vaikinai parodė puikų charakterį ir pirmą kėlinį puikiai gynėsi. Jis baigėsi 10:7 ukrainiečių naudai. Po pertraukos ukrainiečiai baudos smūgiu padidino persvarą – 13:7. Tačiau komanda parodė tvirtą charakterį ir rezultatą persvėrė 14:13. O baigiantis rungtynėms, po puikios gynybos perėmę kamuolį užtvirtino rezultatą 19:13“.

Po šio mačo Šiaulių komanda iškeliavo į Mukečiovo miestą Ukrainoje, kur toliau treniruosis ir žais net tris draugiškas rungtynes su Ukrainos U16 rinktine.