Šiaulių riedulininkai iškovojo pergalę ir patyrė nesėkmę

2017 metų Lietuvos vyrų uždarų patalpų čempionate prasidėjo antrojo rato kovos. Po pirmo rato pirmą turnyrinės lentelės vietą užėmę šiauliečiai kovojo su Širvintų ir Vilniaus komandomis. Pirmame mače SM „Klevas“ komanda pasiekė puikią pergalę 6:3 (5:1) įveikdami Širvintų SM komandą. Antrose rungtynėse po itin atkaklios kovos teko pripažinti Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ komandos pranašumą 1:2 (1:2). Ši nesėkmė išstūmė šiauliečius iš lyderių pozicijos. Iki čempionato pabaigos likus sužaisti dvejas rungtynes SM „Klevas“ riedulininkai čempionate užima antrą vietą.

Šiauliečiai puikiai pradėjo pirmąsias rungtynes. Pirmame kėlinyje Donatos Grigienės auklėtiniai sugebėjo susikrauti solidžią persvarą ir pirmavo 5:1 prieš Širvintų SM komandą.  Antrajame kėlinyje šiek tiek atsipalaidavę šiauliečiai leido širvintiškiams sumažinti skirtumą, tačiau abejonių, kas nugalės nekilo.

„Pirmasis rungtynių kėlinys buvo tikrai įspūdingas, tačiau toks rezultatas šiek tiek pakišo koją. Komanda pametė drausmę. Kai laimi 5:1, tai jau žinai, kad beveik pasiekta pergalė. Greičiausiai dėl to žaidėjai šiek tiek „pametė“ drausmę. Žinoma, pasiekta pergalė, iškovoti 3 taškai, tačiau pirmos rungtynės turėjo įtakos ir žaidimo kokybei per antrąjį mačą“,- pasakojo komandos trenerė Donata Grigienė.

Antrose rungtynėse šiauliečiams teko kovoti su Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ komanda. Po pirmo kėlinio rezultatu 2:1 pirmavo vilniečiai, o šiauliečiai vis ieškojo kelių, kaip išlyginti rezultatą. Vienu kertinių momentų tapo antrojo kėlinio pradžia, kai Šiaulių komandos gynybos ramstis Julius Bandžiulis patyrė galvos traumą, jam prireikė medikų pagalbos. Be vieno lyderių ir dažniausiai standartines padėtis realizuojančio žaidėjo likę šiauliečiai sugebėjo mobilizuotis, atakavo varžovus, tačiau lemiamu momentu pritrūkdavo tikslumo ir sėkmės. Vilniečiai laimėjo 2:1.

„Nepaisant sunkių sąlygų, kai netekome vieno iš lyderių, komanda sugebėjo mobilizuotis, susikaupti ir dėjo visas pastangas, kad išlygintų rezultatą. Likus trims minutėms vartininką pakeitėme žaidėju, atakavome, uždirbome mažąjį kampinį. Deja, lemiamu metu varžovų gynėjas nuo vartų linijos numušė skriejusį kamuoliuką“,- pasakojo D.Grigienė.

Patirta nesėkmė SM „Klevas“ komandą iš lyderių pozicijos pastūmėjo į antrą turnyrinės lentelės vietą. Iki čempionato pabaigos likus sužaisti dvejas rungtynes, turnyrinėje lentelėje visiška sumaištis. Aiški tik prizininkų trijulė, tai šiuo metu pirmą vietą užimantys Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“, antroje vietoje esantys SM „Klevas“ ir trečią vietą užimantys Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“ riedulininkai. Tačiau kokia tvarka jie išsidėstys ir kokios spalvos medaliais pasipuoš šios komandos paaiškės tik po paskutinių dviejų rungtynių.

Lemiami susitikimai bus sužaisti kovo 12 dieną.