„Šiaulių sporto mokyklos“ auklėtiniai – Lietuvos regbio-7 jaunimo pirmenybių nugalėtojai

Panevėžyje vyko 2014 m. Lietuvos regbio-7 „Lietuvos pašto“ jaunimo pirmenybių paskutinis – trečiasis turas, po kurio paaiškėjo, kad čempionais tapo „Šiaulių sporto mokyklos“ auklėtiniai.

Siauliu sporto mokykla jaunimas cempionai

III ture dalyvavo: Vilniaus „Geležinis vilkas“, Šiaulių „Vairas“, Kauno FM „Ąžuolas-Tauras“, Šiaulių „Šiaulių sporto mokykla“, Vilniaus Tauras-VRA-1, Vilniaus „Tauras-VRA“-2. Panevėžio KKSC , Alytaus-Jonavos RK „Tauras“-„Viči“- „Vita“.

Aštuonios komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po keturias. „Šiaulių sporto mokyklos“ komanda 35:14 nugalėjo Šiaulių „Vairą“, 76:0 sutriuškino Vilniaus „Geležinį vilką“ ir 58:0 įveikė Panevėžio KKSC komandą. Antroje grupėje visus tris kartus laimėjo Vilniaus „Tauras-VRA-1“ komanda. Ji ir „Šiaulių sporto mokyklos“ komandos pateko į finalą. Mažajame finale susitiko po dvi pergales trečiajame etape iškovojusios Šiaulių „Vairo“ ir Alytaus-Jonavos RK „Tauras“-„Viči“- „Vita“ komandos.

Mažajame finale „Vairo“ komanda 50:0 nugalėjo RK „Tauras-Viči-Vita“ komandą ir užėmė trečią vietą.

Finale Tomo Zibolio ir Vytauto Kalinausko treniruojama „Šiaulių sporto mokyklos“ komanda 59:7 įveikė „Tauro-VRA-1“ komandą. Šiauliečiai tapo ne tik trečio etapo, tačiau ir visų pirmenybių nugalėtojais, kadangi pirmajame ir antrajame etapuose, jie taip pat pelnė pirmąsias vietas. Bendroje įskaitoje jie surinko 42 taškus ir 10 taškų aplenkė antrą vietą užėmusius Šiaulių „Vairo“ regbininkus.