Šiauliuose startavo „Baltijos regbio stovykla 2019“

Šiauliuose prasidėjo penkias dienas truksianti „Baltijos regbio stovykla 2019“. Šešiasdešimt jaunuolių iš Lietuvos ir Latvijos šiandien nuo pat ryto jau liejo prakaitą vadovaujami patyrusių trenerių Šiaulių regbio akademijos stadione.

Nuotraukų galerija – ČIA

Pietų Afrikos Respublikos Sharks akademijos iniciatyva surengtoje stovykloje Šiauliuose dalyvauja sportininkai nuo 10 iki 18 metų. Pagal amžių jie suskirstyti į atskiras grupes. Vaikinai įdėmiai klauso trenerių nurodymų ir iš karto mėgina visa tai atlikti patys. Atakų organizavimas, gynybos elementai, kamuolio perdavimo technika, įvairūs pratimai, užduotys, modeliuojamos situacijos – treneriai taip perteikia savo žinias, patirtį, o jaunieji sportininkai tiesiog sugeria į save visą informaciją. 
Susipažinkime su treneriais, kurie visą savaitę dirbs su jaunimu Šiauliuose. 
Biza Ntando Manyosha iš Pietų Afrikos Respublikos. Jis yra vyriausiasis stovyklos treneris. Pastaruosius penkerius metus jis vadovauja Lietuvos vyrų regbio-15 rinktinei.
Patrikas Rosas Alenas iš Pietų Afrikos Respublikos. Šis itin patyręs treneris visiškai nesenai tapo Lietuvos vyrų regbio-7 vyriausiuoju treneriu ir su Lietuvos vyrų regbio rinktine pateko į Elitinę Gran Prix divizioną.
Matt Ratana iš Naujosios Zelandijos. Jis prie stovyklos prisijungs rytoj. Jis dirba policininku, treniruoja Anglijos Kento klubą. 
Tony iš Čekijos. Buvęs Čekijos jaunimo ir suaugusiųjų rinktinių vyriausiuoju treneriu. Šiuo metu eina Čekijos regbio federacijos techninio direktorius pareigas bei treniruoja regbio klubą Richiani. 
Maso Bowles Iš Pietų Afrikos Respublikos. Patyręs treneris dirbantis su Anglijos regbio klubais. 
Johnny Goodridge – tai profesionalus žaidėjas, kuris visai nesenai pradėjo trenerio karjerą. Šiuo metu darbuojasi Anglijoje Hartpury koledže.