Šiauliuose vyko „Viči“ taurės žiemos regbio turnyras

Šeštadienį Šiaulių lengvosios atletikos manieže „Vairo“ regbio klubas kartu su Lietuvos regbio federacija organizavo Lietuvos regbio klubų „Viči“ taurės žiemos regbio turnyrą. Rungtyniavo 12 komandų iš Klaipėdos, Panevėžio, Plungės ir Šiaulių.

12764560_337229946401012_3752601813713129718_o

Didelė nuotraukų galerija – ČIA

Berniukų amžiaus grupėje, kur žaidė septynių-aštuonių metų vaikai, nugalėtojais tapo Klaipėdos „Kovo“ jaunieji regbininkai, po atkaklios kovos finalinėje dvikovoję 5:4 nurungę „Vairo“ regbio klubui atstovaujančius Šiaulių „Rėkyvos“ mažuosius sportininkus.

Trečioje vietoje liko Plungės „Dorbės“ komanda. „Vairo“ antroji ir pirmoji ekipos turnyre užėmė penktą ir aštuntą vietas. Geriausių „Vairo“ komandų žaidėjų prizai įteikti Domantui Čižui („Rėkyva“), Domui Laurinavičiui („Vairas“-2) ir Kajui Kaličiui („Vairas“-1).
Įnirtingos kovos vyko mergaičių turnyre. Pirmą kartą klubo istorijoje oficialiose varžybose dalyvavo „Vairo“ komanda. Vairietės kovojo šauniai ir 4 komandų tarpe laimėjo 2 vietą. Nugalėtoja tapo Panevėžio SK „Klevas“-Rožyno progimnazija . Trečioji vieta atiteko Šiaulių „Rėkyvai“. Geriausių komandų žaidėjų apdovanojimai įteikti Deimantei Volbekaitei („Vairas“) ir Ignei Jaškūnaitei („Rėkyva“).