Šiauliuose – vyrų riedulio čempionato A diviziono kovos

Lietuvos žolės riedulio federacijos, vyrų uždarųjų patalpų A diviziono riedulio čempionato kovos keliasi į Šiaulius – sekmadienį (vasario 7 d.) Šiaulių sporto gimnazijos sporto salėje vyks pirmojo rato, antro etapo rungtynės. Po puikios pergalės ir apmaudžios nesėkmės prieš dvi savaites Vilniuje, Šiaulių „Ginstrektės“ vyrų komanda turui Šiauliuose ruošėsi ypač atsakingai. Šiauliečiai namų aikštėje suskaus su čempionato lyderiais Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvitas“ riedulininkais ir penktą vietą užimančia Vilniaus rajono SK „Ardas-Rudamina“ komanda.

PL

foto Alfredas Pliadis

Prieš dvi savaites čempionatas startavo Vilniuje. Penkios čempionate dalyvaujančios komandos sužaidė po dvejas rungtynes. Šį savaitgalį Šiauliuose bus sužaisti paskutiniai pirmojo rato susitikimai. Antro rato rungtynės vyks Vilniuje, todėl ši savaitgalis vienintelis, kai šiauliečiai gali tikėtis ir namų sienų pagalbos.

„Treniruočių metu akcentavome agresyvesnio puolimo schemas, varžovų presingą bei komandinę gynybą. Labai džiaugiamės naujove, kad varžybos Vilniuje yra filmuojamos ir transliuojamos tiesiogiai, tai vaizdinę medžiagą galime panaudoti analizei. Šiuo metu komandoje nėra sergančių ar traumuotų žaidėjų, todėl turėdami pilną sudėtį esame gerai nusiteikę ir tikimės gero rezultato savaitgalį. Bus sunku, ypač su lyderiais iš Širvintų, tačiau bandysime slaptais ginklais laimėti, tikimės, kad namų aikštė prisidės prie teigiamo rezultato“, – pasakojo komandos trenerė Donata Grigienė.

A diviziono pirmo rato antro turo tvarkaraštis (vasario 7d. Šiauliai):

11:30 SK „Baltic Champs-Ježvitas“ – Šiaulių „Ginstrektė“ 

12:30 Širvintų SC – Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 

13:30 Vilniaus „SM Tauras – SŽK Žuvėdra“ – SK „Baltic Champs-Ježvitas“

14:30  Šiaulių „Ginstrektė“ – Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 

15:30 Vilniaus „SM Tauras – SŽK Žuvėdra“ – Širvintų SC

 

Vasario 14 dieną Vilniuje startuos vyrų uždarų patalpų B diviziono riedulio pirmenybės, kuriose ambicingus tikslus kelią Šiaulių žolės riedulio akademijos komanda.

„Po labai ilgos pertraukos sugrįžome į B divizioną su labai jauna ir perspektyvia komanda. Praėjusiame čempionate buvome penkti, o šiemet jau keliame kur kas ambicingesnius tikslus – kovoti finale. Mūsų jaunimas atrodo gerai, turėjome kontrolinių varžybų su vyrų ir moterų komandomis. Nors žaidėjai jauni, demonstruoja gerą ir kokybišką žaidimą“, – teigė trenerė D. Grigienė.

Trys žadėjai iš B divizione Šiaulius atstovaujančios komandos žaidžia ir pagrindinėje miesto „Ginstrektės“ ekipoje. Sukaupta patirties aukštesniame lygyje padeda vesti „Akademijos“ komandą į pergales B divizione.  

„Mūsų komandos pagrindą sudaro 2004-06 metais gimę jaunuoliai. Turime tris vaikinus, kurie atstovauja komandoms ir A, ir B divizionuose. Labai daug naudos jaunajai komandai duoda kelios bendros treniruotės su vyrų komanda. Labai ūgtelėjome per tuos metus, sustiprėjome tiek fiziškai, tiek taktiškai, Bus labai įdomus čempionatas“, – komandos pasirengimu čempionatui džiaugėsi trenerė Donata.   

2021 m. vyrų B diviziono čempionato tvarkaraštis :

Vasario 14 d. – Vilniuje

Vasario 21 d. – Vilniuje

Kovo 6 d. – Šiauliuose