SM „Klevas“ atstovai įsitraukė į parodos „Ką veiki“ sūkurį

„Pamatyk, išbandyk, įsitrauk“ – su tokiu šūkiu rugsėjo 8-ąją  Šiaulių arenoje ir jos prieigose trečiąjį kartą startavo sulig kiekvienais metais augantis projektas paroda „Ką veiki? 2016“. Renginyje šurmuliavo ne tik veiklus jaunimas, tačiau ir suaugusieji, kurie čia turėjo galimybę pamatyti tai, ko jiems per savo sukauptą patirtį dar nėra tekę išvysti.

Begimas7

Tiek jaunų ir veiklių jaunuolių, jų keliamo šurmulio ir girdimo skambaus juoko, Šiauliai seniai neregėjo. Šiaulių arenoje ir jos prieigoje neeilinis renginys – paroda „Ką veiki? 2016“. Į pačią įvairiausią veiklą – šokius, muziką, sportą – įsitraukęs jaunimas, pasak organizatorius, turi puikią progą išbandyti save. Pagrindinis šių metų projekto akcentas yra savanorystė, tad įvairios organizacijos, parodoje siekia pritraukti lankytojų dėmesį ir sužadinti jų norą prisidėti prie prasmingos veiklos.

hhhhh

Mūsų mokyklos jaunieji regbininkai ir žolės riedulininkai  pristatinėjo savo veiklas: žolės riedulio žaidimą ir ovalaus regbio kamuolio triukus. Prie regbio stendo su kiauryme susibūrę moksleiviai išbandė savo taiklumą kamuolio metimo konkurse, o taikliausieji buvo apdovanoti atminimo medaliais. Atrakcionų, smagių žaidimų ir geros nuotaikos tikrai netrūko.

Organizacija „Sportas visiems“ surengė jau tradiciniu tapusį masinį 1236 m. bėgimą „Už savanorystę“, kuriame dalyvavo per 200 šiauliečių. Tarp jų ir sporto mokyklos  žolės riedulininkai (trenerė Donata Grigienė).

Straipsnis ir nuotraukų galerija – portale www.etaplius.lt http://etaplius.lt/siauliu-arenoje-startavo-paroda-ka-veiki-2016/

Dar viena nuotraukų galerija : https://www.facebook.com/BALTREX-%C5%A0IAULIAI-718581018165076/photos/?tab=album&album_id=1216277001728806

hhhhhhh

 

hhhhhhhhh

 

Begimas2

Begimas9

 

hhhh

 

Begimas4

www.etaplius.lt ir SM „Klevas“ informacija

 

Leave a reply