SM „Klevas“ jauniesiems regbininkams puikiai sekėsi naująjame Vilniaus regbio stadione

Penktadienį pirmą kartą buvo sužaistos oficialios rungtynės naujame regbio stadione Vilniuje, Verkių mikrorajone.

Prieš kiek daugiau nei metus šalia Verkių mokyklos esantis stadionas buvo visiškai apleistas, tyvuliavo balos, o futbolo vartai net nesimatė dėl apaugusios žolės. Todėl niekas negalėjo net įtarti, kad čia galima įrengti aikštelę, kurioje jau netrukus sportuos regbininkai. Atkaklūs sostinės „Geležinio vilko“ ekipos vadovai būtent šioje vietoje gavo galimybes įsirengti savo stadioną ir per metus laiko sugebėjo pritaikyti jį oficialioms varžyboms. Pirmieji naująjį stadioną išbandė jaunieji Lietuvos regbininkai – čia vyko šalies jaunučių B, vaikų ir vaikučių čempionato IV etapas.

Vaiku regbis Vilniuje 03

Jaunučių B grupėje nugalėtojais tapo Šiaulių „Klevo“ pirmosios komandos žaidėjai, kurie finale 5:0 nugalėjo Vilniaus „Geležinio vilko“ ekipą. Trečioji vieta atiteko Šiaulių „Vairo-Klevo“ regbininkams.

Vaikų grupėje pirmąją vietą užėmė Šiaulių „Vairo-Klevo“ komanda, kuri lyderių grupėje 55:30 nugalėjo Šiaulių „Klevo-1“ ekipą ir 20:5 – Klaipėdos „Kovo“ atstovus. Antroji vieta atiteklo klaipėdiečiams, kurie 40:35 įveikė „Klevą-1“.

Pačių jauniausių, vaikučių, grupėje nugalėjo „Geležinio vilko-2“ komanda, antrąją vietą iškovojo Vilniaus VRA-1, trečiąją – „Geležinio vilko-3“ klubas.

Vaiku regbis Vilniuje 01 Vaiku regbis Vilniuje 02

„Geležinio vilko“ klubo prezidentas Audrius Jakutis pripažino, kad anksčiau buvo dėta nemažai pastangų atgaivinant Vingio stadioną, bet galiausiai jis atsidūrė valstybės rankose.

„Vingio stadionas priklauso Lietuvos olimpiniam sporto centrui ir tik nuo jo vadovų gero noro priklauso ar regbis ten bus žaidžiamas, ar ne. Todėl investuoti lėšas į svetimą daržą yrą sudėtinga. Verkiuose mes gavome žemę 20-iai metų ir galima jau naudoti rėmėjų investicijas. Dar ne viskas pabaigta, bet vaikai jau gali žaisti“, – pasakojo A. Jakutis.

Stadione planuojama įrengti tribūnas, apšvietimą, visai šalia – ir nedidelę futbolo aikštelę. Pasak A. Jakučio, stadiono išlaikymui kasmet reikia skirti apie 20 tūkst. litų.

„Geležiniui vilkui“ tai yra puiki vieta sportuoti. Kadangi turime ir patalpas, įrengtus dušus, tai patobulinus stadioną čia bent treniruočių stovyklas galės rengti ir Lietuvos rinktinė“, – pasakojo A. Jakutis.

Vaiku regbis Vilniuje 04 Vaiku regbis Vilniuje 07 Vaiku regbis Vilniuje 06 Vaiku regbis Vilniuje 05

Sauliaus Čirbos nuotraukos

Leave a reply