SM „Klevas“ merginos – U-14 pirmenybių nugalėtojos!!!

2015 m. Lietuvos mokinių U-14 mergaičių žolės riedulio pirmenybių nugalėtoja tapo Jūratės Juodytės vadovaujama Šiaulių SM „Klevas“ komanda.

prizininkai

Finaliniame etape, kuris vyko Šiauliuose, dalyvavo po dvi komandas Šiaulių ir Širvintų. Pirmajame pusfinalyje SM „Klevas“ 4:0 (2:0) laimėjo prieš „Širvintų SM-2“ komandą. Antrame pusfinalyje sporto mokyklos „Klevas-2“ komanda neatsilaikė prieš „Širvintų SM“ ekipą 0:21 (0:12).

Mažajame finale „Širvintų SM-2“ komanda šventė pergalę 9:0 (5:0) ir iškovojo trečią vietą.

Didysis finalas buvo ypač atkaklus ir įtemptas. Pagrindinio rungtynių laiko nepakako, kad paaiškėtų nugalėtojas. Pirmajame kėlinyje įvartį pelnė širvintiškės. Šiaulių komandai išlyginti rezultatą pavyko tik antrajame kėlinyje. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Teko mušti bulitus. Pirmos dvi Šiaulių SM „Klevas“ mergaitės tiksliai realizavo bulitus, o trims pirmosioms Širvintų ekipos žaidėjoms nepavyko įveikti puikiai vartus saugojusios Viktorijos Jakunčikovaitės gynybos. Lemiamu momentu ji atrėmė visus penkis bulitus ir nulėmė rungtynių baigtį – SM „Klevas“ žaidėjos tapo U-14 mergaičių žolės riedulio pirmenybių nugalėtojomis.

„Mano mergaitės labai norėjo laimėti. Aš joms buvau pasakius, kad čia jūsų pagrindinės metų varžybos, tad pirmame kėlinyje jos šiek tiek jaudinosi. Žaidimas nebuvo labai gražus akiai, bet matėsi, kad daugiau noro laimėti turėjome mes. Antrame kėlinyje liepiau žaisti iki galo. Merginos atsipalaidavo, atsigavo ir išlygino rezultatą. Bulitų serijoje mus išgelbėjo Viktorija Jakunčikovaitė, kuri atrėmė visus bulitus ir labai patikimai stovėjo visų finalinių varžybų metu. Aš matau, kad tai augantis talentas. Ji turi labai daug užsispyrimo, jai sekasi vartuose stovėti ir ji nori žaisti. Viktorija tik nuo šių metų pradėjo stovėti vartuose ir jau demonstruoja tokią formą. Ji yra mūsų U-14 komandos atradimas, neveltui gavo geriausios žaidėjos prizą“,- pergale džiaugėsi ir auklėtines gyrė SM „Klevas“ trenerė Jūratė Juodytė.

Rezultatai:

Šiaulių SM Klevas-Širvintų SM-2   4:0(2:0)

Šiaulių SM Klevas-2-Širvintų SM     0:21 (0:12)

dėl 3 vietos Šiaulių SM Klevas-2-Širvintų SM-2  0:9(0:5)

dėl 1 vietos Šiaulių SM Klevas-Širvintų SM  1;1(0:1), bulitai 2:0 galutinis 3:1

Komandų užimtos vietos:

1 vieta – Šiaulių SM „Klevas“(tr. Jūratė Juodytė), geriausia žaidėja-Viktorija Jakunčikovaitė;

2 vieta – Širvintų SM (tr. Rasa Buzienė), geriausia žaidėja – Kamilė Liekytė;

3 vieta – Širvintų SM-2 (tr. Aušra Janutaitė), geriausia žaidėja – Andrė Ieva Radzevičiūtė;

4 vieta – Šiaulių SM „Klevas-2“ (tr. Ona Kanaporienė), geriausia žaidėja – Gabrielė Ceinorytė;

del 3 v. del 1v del 1 baudinys del 3 baudin 7m pergale vartininke Klevo vart. geriausia sirvint teisejai sveikinimas sveikinimai