SM „Klevas“ riedulininkai įtikinama pergale pradėjo sezoną

Šiaulių SM „Klevas“ riedulininkai pergale pradėjo 2016-2017 m. Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionatą. Šiauliečiai 4:1 (1:0) nugalėjo Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ komandą.

indexjjjdddd

 

Pirmoje rungtynių dalyje buvo pelnytas tik vienas įvartis. Antrąją minutę pasižymėjo SM „Klevas“ komandos žaidėjas Augustas Kostakevičius. Įpusėjus mačui šiauliečiai pirmavo 1:0. Antrajame kėlinyje jaunieji Šiaulių komandos riedulininkai įrodė savo pranašumą ir įtikinamai nugalėjo varžovus 4:1. Nugalėtojams Rokas Galkus pelnė 2 įvarčius (44, 46), o Augustas Kostakevičius (2) ir Vaidotas Kringelis (41 iš mk) pasižymėjo po kartą. Sostinės komandai paguodos įvartį 70 min. pelnė Karolis Asanavičius.

„Toks geras sezono startas buvo labai netikėtas, juolab, kad tarpsezoniu komanda gerokai atjaunėjo. Mūsų komanda yra jauniausia čempionate, tačiau ji jau pirmose rungtynėse nustebino brandžiu žaidimu. Pirmame kėlinyje darėme klaidelių, daugelyje situacijų trūkdavo tikslumo, todėl rezultatas buvo tik minimalus. Po pertraukos susikoncentravome ir per maždaug 10 minučių pelnėme tris įvarčius. Vilniečiai garbės įvartį pelnė paskutinėmis mačo sekundėmis“,- pasakojo SM „Klevas“ komandos trenerė Donata Grigienė.

Komandos trenerė teigia, kad komandos žaidimo braižą diktavo labiausiai patyrę žaidėjai, tačiau jaunieji komandos draugai taip pat gerąja prasme nustebino solidžiu žaidimu.

„Pirmas 15 rungtynių minučių stebėjausi, kad atjaunėjusi komanda gali demonstruoti tokį žaidimą.  Žinoma, komandai vadovauja trys ramsčiai, kurie rugsėjo mėnesį atstovavo vyrų rinktinei Pasaulio čempionato atrankos turnyre – tai rinktinės kapitonas Vaidotas Kringelis, Julius Bandžiulis ir vartininkas Nikas Andrašiūnas. Tačiau jaunųjų žaidėjų indėliu esu sužavėta. 15-16 metų vaikinai darė visą tą juodą darbą aikštėje ir padėjo sudėti visus taškus ant I šiame mače“,- pasakojo D.Grigienė.

Artimiausias rungtynes šiauliečiai žais rugsėjo 28 d. (trečiadienį) Vilniaus rajone su „Ardas-Rudamina“ komanda.

„Ardas-Rudamina“ yra iškovojusi pergalę – mes taip pat. Todėl tai bus itin svarbi, atkakli ir įdomi kova dėl pozicijos turnyrinėje lentelėje. Kadangi mačas vyks „Ardo-Rudaminos“ namų stadione, mums tai nepalankus faktorius. Aikštė mums nepalanki, kadangi tai nėra specifinė riedulio aikštė. Mūsų jaunimas pasižymi technišku žaidimu ir tai gali mums pakišti koją. Mes prie kitokios dangos esame pratę. Tačiau komanda važiuoja tos pačios sudėties ir sieksime pergalės“,- teigė D.Grigienė.  

Pirmąjį mačą namuose SM „Klevas“ komanda žais spalio 2 d. (sekmadienį) su Širvintų SK riedutininkais.

Leave a reply