SM „Klevas“ U-12 berniukai – Lietuvos čempionai !!!

Baigėsi Lietuvos berniukų iki 12 metų uždarų patalpų riedulio čempionatas. Čempionais tapo Donatos Grigienės auklėtiniai, Šiaulių SM „Klevas“ vaikinai, kurie finale tik po itin atkaklios kovos sugebėjo palaužti Širvintų SM ekipą 5:4.

IMG_0124

Finaliniame etape šešios komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po dvi ekipas. A pogrupyje kovojo Šiaulių VSK „Gytariai“, Širvintų SM ir Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Plaunu pats“ ekipos. Širvintų komanda laimėjo abu susitikimus ir grupėje užėmė pirmą vietą, šiauliečiai 4:2 laimėjo prieš vilniečius ir su trimis taškais užėmė antrą vietą.

B pogrupyje jėgas išbandė Šiaulių SM „Klevas“, Šiaulių ŽRTK „Šiauliukas“ ir Vilniaus SŽK „Žuvėdra-EuropaCity“ ekipos. SM „Klevas“ komanda abiejuose mačuose laimėjo prieš varžovus, tad grupėje užėmė pirmą vietą. Jie 8:4 įveikė sostinės komandą ir 15:1 laimėjo prieš kitą Šiaulių ekipą. Vilniečiai laimėjo prieš Onutės Kanaporienės treniruojamą „Šiauliuko“ komandą ir grupėje užėmė antrą vietą. „Šiauliukai“ grupėje liko treti.

IMG_0121 IMG_0120

Finale susitiko grupėse pirmas vietas užėmusios SM „Klevas“ ir Širvintų SM ekipos. Lemiamose rungtynėse nė vienai komandai nepavyko atitrūkti, vienai pelnius įvartį, kita netrukdavo išlyginti rezultato. Rungtynių pabaigoje geriau žaidusiems Donatos Grigienės auklėtiniams pavyko išsaugoti minimalią persvarą ir įveikus varžovus 5:4 tapti čempionais.

„Ši komanda prieš tai čempione tapo žaisdama lauke, o dabar nugalėjo ir uždarų patalpų čempionate. Nuotaikos geros, auga labai pajėgūs vyrukai. Nuo pat pradžių komanda pelno aukso medalius, tikiuosi, kad pavyks ir toliau išlikti geriausiems Lietuvoje“,- komandos pasiekimu džiaugėsi trenerė D.Grigienė.

IMG_0115 IMG_0117

Kovoje dėl trečios vietos rungėsi taip pat D.Grigienės vadovaujama Šiaulių VSK „Gytariai“ ir Vilniaus SŽK „Žuvėdra-EuropaCity“ komandos. Šiame mače dominavo puolimas. Nuaidėjus finalinei sirenai paaiškėjo, kad rezultatu 11:7 pergalę šventė vilniečiai, o „Gytariuko“ ekipa užėmė ketvirtą vietą.

„Čempionate vadovavau dviems komandoms. Su „Gytarių“ komanda A pogrupyje likome antri, tad teko kovoti dėl trečios vietos. Šiame mače buvo pelnyta labai daug įvarčių. Deja daugiau jų pelnė vilniečiai. Mūsų vartininkas 4 metais jaunesnis už visus kitus žaidėjus, šiek tiek jam dar trūksta patirties, tačiau tikie mačai grūdina“,- pasakojo D.Grigienė

IMG_0119 IMG_0128

Rungtynėse dėl 5-6 vietos rungėsi Šiaulių ŽRTK „Šiauliukas“ ir Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Plaunu pats“ ekipos. 4:0 mačą laimėjo ir penktą vietą užėmė vilniečiai, o šiauliečiai užėmė šeštą vietą.

Geriausiu čempionų komandoje pripažintas kapitonas Augustas Kostiukevičius. „Gytarių“ komandos geriausio žaidėjo titulas atiteko Laurynui Vilkui.