SM „Klevas“ U-18 riedulininkės – čempionės, vaikinams – bronza

2018 metų Lietuvos 18-mečių čempionato nugalėtojomis tapo Šiaulių SM „Klevas“ riedulininkės. Vaikinų turnyre Šiaulių SM „Klevas“ komanda pusfinalyje neatsilaikė prieš varžovus, tad teko kovoti mažajame finale. Įveikę varžovus šiauliečiai šventė pergalę ir pasidabino bronzos medaliais.

Merginų turnyro pusfinalyje „Klevas“ 11:1 nugalėjo Šiaulių sporto gimnaziją, o finale 3:1 – Širvintų SC komandą. Pastaroji komanda pusfinalyje 12:0 pranoko „Klevą-2“, kuris mažajame finale pripažino sporto gimnazijos auklėtinių pranašumą 0:7.

1 vieta – Šiaulių SM „Klevas“
2vieta – Širvintų SC
3vieta – Šiaulių Sporto Gimnazija
4vieta – Šiaulių SM „Klevas-2“

„Šiemet ypač norėjosi revanšo, kadangi kelis pastaruosius kartus nepavyko iškovoti pirmos vietos, todėl šį kartą buvome itin susikaupę ir pasirengę varžyboms. Mūsų komandos sudėtis buvo beveik tokia pati, kaip ir žaidėme A divizione ir kovojome dėl trečios vietos su Širvintų komanda. A divizione turėjome pripažinti varžovių pranašumą, o U-18 finale jau mes įveikėme širvintiškes ir tapome nugalėtojomis. Taip pat džiugina ir Šiaulių sporto gimnazijos komandos merginų progresas. Nors kai kurios žaidžia dar pirmus metus. Matosi labai didelis potencialas ir tobulėjimas“,- pasakojo trenerė Genutė Juodienė.

Po varžybų buvo apdovanotos ir geriausios prizininkių žaidėjos, kuriomis tapo Austėja Žilinskaitė („Klevas“), Kamilė Liekytė (Širvintų SC) ir Ugnė Briedytė (Sporto gimnazija).

Vaikinų U-18 turnyro pusfinalyje SM „Klevas“ komanda neatsilaikė prieš Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ ekipą ir pralaimėjo 2:5. Kitame pusfinalyje Širvintų SC nugalėjo Vilniaus raj. SM riedulininkus 15:0.

Kovoje dėl trečios vietos Šiaulių komanda 6:2 įveikė Vilniaus raj. riedulininkus ir iškovojo bronzos medalius. Finale Širvintų komanda 4:1 palaužė Vilniaus „Žuvėdros–Tauro“ ekipą.