SM „Klevas“ vaikai sportavo ir pramogavo stovykloje „Žaidimų vasara – 2018“

Šiaulių sporto mokyklos „Klevas“ jaunieji žolės riedulininkai artėjančiam sezonui ruošėsi stovykloje, kurios metu be fizinio pasirengimo treniruočių vaikų laukė daugybė žaidimų, užduočių, nuostabi gamta ir smagus laikas su draugais. Stovykla buvo finansuojama Šiaulių miesto savivaldybės ir sporto mokyklos „Klevas“ lėšomis. Finansavimas gautas pasinaudojus „Vaikų vasaros užimtumo programa“ – „Žaidimų vasara – 2018“.

Keturiasdešimt 10-14 metų berniukų ir mergaičių stovyklos metu, kuri vyko Raseinių rajone kaimo turizmo sodyboje „Pakalnė“, neturėjo laiko nuobodžiauti. Nuo pat ryto iki vėlaus vakaro vykdavo įvairūs loginiai žaidimai, renginiai, maudynės. Per dieną taip vykdavo dvi fizinio pasirengimo treniruotės, po kiekvienos treniruotės treneriai su vaikais keliaudavo maudytis į netoliese tekančią Dubysos upę.

„Stovykla esame labai patenkinti mes treneriai ir labai tikiuosi, kad sulauksime gerų atsiliepimų ir iš vaikų. Ir sportavome, ir žaidėme, nebuvo kada nuobodžiauti. Nuostabi gamta, geras oras ir ne tik fizinė, bet ir protinė veikla. Nuolat žaidėme protinius žaidimus „Taip ir ne“, „Protų mūšis“, tad stovykloje vaikams buvo teikiama įvairiapusiška veikla“,- pasakojo stovyklos vadovas Vaidotas Vaičeliūnas.

Treneriai su vaikais dirbdavo nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro. Net ir sutemus vykdavo pažintiniai žygiai, žaidimai, užduotys.

 „Neturėjome nei minutės laisvos. Mums pasisekė, buvo labai geras oras. Visi daug dirbome, šiek tiek pavargome, bet su geromis emocijomis. Norėčiau padėkoti tėveliams, kurie taip gerai auklėja savo vaikus, neturėjome jokių bėdų, visi paklusnūs, noriai įsitraukė į visą veiklą. Rytas prasidėdavo nuo pasivaikščiojimo ir kokio nors lavinamojo žaidimo. Po to visi susirinkdavome pusryčiauti. Vėliau „Protų mūšis“. Tada ateidavo laikas treniruotei – po treniruotės – maudynės. Tada – valandėlė atokvėpio. Tuomet dar viena treniruotė, maudynės ir vakarienė. Ateidavo laikas vakarinei programai su žaidimais, užduotimis ir kitomis veiklomis. Ieškojome lobio, žaidėme slėpynių tamsoje, skaičiavome žvaigždes, kaitinomės pirtyje, netgi susirengėme diskoteką“,- veiklas vardino trenerė Genutė Juodienė.

 Berniukus treniruojanti Donata Griginė sako, kad stovyklos metu pavyko įgyvendinti visus užsibrėžtus tikslus.

„Stovykloje dalyvavo keturiolika U-12 ir U-14 amžiaus berniukų. Ateinančiame sezone jau tikimės  būti nebe prizininkais, o siekti pačių aukščiausių apdovanojimų, todėl stovykloje pasiruošimas nebuvo lengvas. Tačiau jėgų užteko ir pramogoms, ir visai kitai smagiai veiklai. Viskas ką planavome – įvykdėme. O dabar jau pradėjome treniruotis aikštėje, tobulinti meistriškumą, techninius elementus. Sezono startas jau spalio 3 ir 10 dienomis“,- pasakojo D.Grigienė.

Pasibaigus stovyklai, grįžtant namo buvo surengta ekskursija. Stovyklautojai aplankė Lyduvėnų tiltą ir Šiluvos miestelį bei bažnyčią. Tai buvo puiki labai energingos, emocingos ir smagios stovyklos pabaiga.