“Sporto Gimnazija-Klevas SM“ dalyvavo turnyre Baranovičiuose

Šiaulių žolės riedulio komanda “Sporto Gimnazija-Klevas SM“ dalyvavo tarptautiniame turnyre Baranovičiuose, kur kovojo su elitiniais Rusijos ir Baltarusijos riedulio klubais.

index

 

Turnyre dalyvavo trys vedantys Rusijos žolės riedulio klubai: “Dinamo“-Elektrostal ,  “Krylatskoja“-Maskva , “Dinamo GAP“-Kazanė. Trys  Baltarusijos komandos : HK “Minskas“-Minskas, “Ritmas“-Gardinas, “Techstylsčik-Bargu“ -Baranovičiai, Ukrainos Sumų “Sumčenka“ bei “Uralačka“ iš Kazachstano.

Po sužaistų porgupio varžybų buvo žaidžiamos rungtynės dėl vietų, pusfinaliai bei finalas.

Genutės Juodienės vadovaujama “Sporto Gimnazija-Klevas SM“ kmanda sužaidė šešias varžybas per penkias  dienas.  Pirmose rungtynėse 5-0 laimėjo prieš Kazakstano “Uralačka“ komandą. Du įvarčius pelnė Viktorija Barzinskaitė, po vieną Karolina Karlikauskytė, Benita Norvaišaitė ir Viktorija Bogdanova.

Žaisti visas kitas varžybas buvo kur kas sudėtingiau, patyrusiuos tarptautinės klasės meistrės tiesiog neleido kvėpuoti aikšelėje. Ukrainos “Sumčenka“ komandai šiaulietės nusileido 1-8. Vienintelį įvartį pelnė  V. Barzinskaitė. HK „Minskas“ laimėjo prieš Šiaulių komandą 9:0. Paskutinėse pogrupio varžybose su vietine komanda “Tekstylčik-Bargu “ Baranovičiai, pralaimėta 1-5. Vienintelį, tačiau labai gražu  įvartį, po Samantos Jakovlevaitės perdavimo įmušė Benita Norvaišaitė.

Pusfinalį merginos žaidė su “Dinamo“Elektrostal“ komanda. Tai buvo ketvirtą dieną iš eilės, kai šiaulietės žaidė rungtynes, todėl jau stigo jėgų priešintis varžovėms, tad patirta nesėkmė – 11:0.

Dėl vietų vėl teko susitikti su vietine komanda “Tekstylčik-Bargu“ Baranovičiai. Šiaulietės nusileido 4-0, tačiau nemažai įtakos rungtynių baigčiai turėjo abejotini teisėjų sprendimai.

Iš 9 dalyvavusių komandų  “Sporto Gimnazija-Klevas SM“ užėmė 8 vietą. Tai pirmasis komandos  tarptautinis tyrnyras po ilgesnės pertraukos. Samanta Jakovlevaitė pripažinta geriausia komandos žaidėja.

„Šiame turnyre žaidėme su labai aukšto lygio moterų komandomis, kuriuos dalyvauja  Europos čempionatuose bei kitose tarptautinėse varžybose. Tai profesionalios komandos, kurioms atstovauja suaugusios žaidėjos, o jas papildo talentingas jaunimas. Dėl to toks ir skirtumas, kai išbėgame į aikštę. Merginom šis turnyras buvo didžiulis seminaras ir pamoka, kaip reikia žaisti aukšto lygio varžybas. Gavome daug žaidybinės patirties“,- pasakojo trenerė Genutė Juodienė.

 

Leave a reply