Sveikiname Jaunučių A regbio pirmenybių čempionus ir prizininkus

Lietuvos Jaunučių A regbio pirmenybėse įvyko finalinis šeštasis turas, kuriame kova dėl čempionų vardo vyko iki paskutinės minutės. Dvi Šiaulių komandos : Irmanto Kukulskio treniruojama „Klevas-2“ komanda ir Vytauto Kalinausko treniruojama „Klevas-Joma“ ekipa turėjo šansų bendroje įskaitoje užimti pirmą vietą. Šeštajame ture pirmą vietą užėmė „Klevas-Joma“, tačiau bendroje įskaitoje suskaičiavus tarpusavio taškų santykį paaiškėjo, kad čempionais tapo „Klevas-2“ ekipos jaunieji regbininkai. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus!

Penktajame ture pirmą vietą užėmė „Klevas-2“ regbininkai, kurie finale 19:0 įveikė „Klevas-Joma“ komandą ir bendroje įskaitoje pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą. Šeštojo turo finale „Klevas-Joma“ atsirevanšavo „Klevas-2“ įveikdamas juos 10:5. Po šešių turų abi Šiaulių komandos buvo surinkusios vienodą taškų sumą. Teko skaičiuoti papildomus rodiklius. Suskaičiavus tarpusavio taškų santykį čempionais tapo Irmanto Kukulskio vadovaujama „Klevas-2“ komanda.

Trenerio Irmanto Kukulskio komentaras:

„Labai džiaugiuosi komandos pasirodymu, komandos kovojusios finale buvo abi vertos čempionų vardų, svarbiausias tikslas, kad šie vyrukai pasiektų vyrų komandas ir ateityje atstovautų Lietuvos rinktinių gretas“.

Rezultatyviausiu visų pirmenybių žaidėjų tapo „Klevas-2“ atstovas Dominykas Trinka. Šešto turo geriausiu žaidėjų „Klevas-2“ komandoje tapo Lukas Sivakovas. „Klevas-Joma“ ekipoje geriausiai žaidė ir taikliausias ture buvo Arnas Prielaidas.