Žolės riedulio stovykloje tobulinosi Lietuvos ir Lenkijos jaunieji sportininkai

Šiaulių sporto mokyklos „Klevas“ organizuotoje žolės riedulio stovykloje dalyvavo apie 70 vaikų. Iš sporto mokyklos „Klevas“ dalyvavo Donatos Grigienės vadovaujami berniukai, Jūratės Juodytės treniruojamos mergaitės, Onutės Kanaporienės berniukų komanda ir vaikai iš Jūratės Barzinskienės treniruojamos ekipos. Iš Lenkijos atvyko 26 berniukai ir dvi mergaitės. Jie atstovavo Poznanės žolės riedulio klubą „Warta“.

pol (2)

Kad vaikai gautų dar daugiau naudos, kiekvieną kartą keisdavosi treneriai. Lenkų vaikus treniruodavo lietuviai, lietuvius vaikus – Lenkijos treneriai. Tokiu būdu vaikams suteikiama galimybė išvysti, kaip vyksta treniruotės kitose šalyse, išmokti naujų pratimų, riedulio gudrybių.

zaidimas

Kas rytą vykdavo treniruotės. Būdavo sukuriamos penkios stotelės (pratimai), stovyklos dalyviai padalinami į penkias grupes ir rato sistema vis pas kitą trenerį apsilanko kiekviena grupė.

Vakarais buvo vykdomas turnyras. Kadangi stovykloje dalyvavo jaunesnių ir šiek tiek vyresnių vaikų, tad buvo nusręsta juos suskirstyti į du pogrupius. Abiejuose – po penkias komandas.

Vyresniųjų grupėje rungtyniavo dvi lenkų komandos, Donatos Grigienės auklėtiniai, Onutės Kanaporienės komanda ir Jūratės Juodytės mergaičių ekipa.

Jaunesniųjų grupėje kovėsi taip pat dvi lenkų komandos, Jūratės Barzinskienės berniukai, Jūratės Juodytės jaunesnės mergaitės ir Onutės Kanaporienės vadovaujamos mergaitės.

apd 4

Po šios stovyklos Šiaulių sporto mokyklos „Klevas“ ir Poznanės klubo „Warta“ draugystė dar labiau sustiprėjo. Lenkai pakvietė šiauliečių berniukų riedulio komandą gruodžio mėnesį dalyvauti jų rengiamame tradiciniame uždarų patalpų turnyre, į kurį susirenka komandos iš daugiau kaip 20 šalių.

POL POL-LTU deleg apdovanoj  sokis apd 4 POL felegac

Leave a reply