Tęsiasi Lietuvos moterų žolės riedulio čempionatas

Lietuvos moterų žolės riedulio čempionate abi Šiaulių komandos SM “Klevas-Joma” ir “Gintra-Strektė-Universitetas” kovojo su viešniomis iš Kelmės. Vienas mačas baigėsi lygiosiomis, kitame šiaulietės šventė įtikinamą pergalę.

Gintra 01

SM “Klevas-Joma” komandos merginos du kartus pirmavo, tačiau nesugebėjo persvaros išlaikyti ir rungtynes su kelmiškėmis baigė lygiosiomis 2:2.

Pirmą įvartį šiauletės pelnė jau 3 minutę. Iš žaidimo įvartį pelnė V.Barzinskaitė. 16 minutę po mažojo kampinio kelmiškės išlygino rezultatą. Įvartį pelnė S. Šeputytė.

Antrajame kėlinyje V.Barzinskaitė 43 minutę vėl iš žaidimo pelnė įvartį ir antrą kartą išvedė SM “Klevas-Joma” ekipą į priekį. 50 minutę Kelmės žaidėja M. Barauskaitė nuginklavo šiauliečių vartininkę ir rezultatas tapo lygus 2:2. Iki mačo pabaigos nei vienai komandai nepavyko pasižymėti.

Antrajame mače “Gintros-Strektės-Universiteto” ekipa viešnias iš Kelmės nugalėjo 8:0. Jau po pirmo kėlinio šiaulietės pirmavo 3:0. Antroje mačo dalyje jos dar padidino atotrūkį ir iškovojo įspūdingą pergalę.

Net tris įvarčius nugalėtojoms pelnė Erlanda Nomeikaitė. Po kartą pasižymėjo Agnė Vedeikytė, Evelina Malyševa, R.Butkevičiūtė, Donata Grigienė ir Ramunė Petrauskaitė.