Trenerių komentarai : Didžiosios taurės turnyre – 3 ir 5 vietos

2018 metų Lietuvos žolės riedulio federacijos moterų Didžiąją taurę laimėjo Gardino „Ritm“ komanda. Sidabro medaliais pasidabino Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ ekipa. Dėl didžiosios taurės taip pat kovojo dvi Šiaulių komandos  – „Gintra-Strektė-Universitetas“ užėmė trečią  vietą, o „Žolės riedulio akademija- ŠSG“ – penktą vietą.

A.Pliadžio nuotraukos

Straipsnis apie Didžiosios taurės turnyro rezultatus : ČIA

Prabėgus kelioms dienos po turnyro pakalbinome Šiaulių komandų trenerius apie pasiektus rezultatus taurės turnyre ir artėjantį uždarų patalpų Lietuvos čempionato startą.

Jungtinei Šiaulių žolės riedulio akademijos ir Šiaulių sporto gimnazijos komandai vadovaujanti Genutė Juodienė sako, kad komanda tik lapkričio mėnesį perėjo iš lauko treniruotis į sales, todėl šiame turnyre ekipa dar negalėjo pademonstruoti visų savo sugebėjimų.

„Sezonas dar tik prasideda, pradedame persiorientuoti žaidimui salėje. Dabar dar pereinamasis laikotarpis. Šis turnyras buvo labai naudingas, kadangi pamatėme kuria linkme reikia dirbti, ką taisyti, ką tobulinti. Salėje visiškai kitoms žaidimas, technika, stilius, nei lauke. Tai buvo tarsi apžvalginis turnyras, užėmėme penktą vietą. Pirmos keturios vietos gavo teisę žaisti tarptautiniame „Žalgirio“ turnyre gruodžio mėnesį Vilniuje. Mes taip pat dar turime galimybių gauti kelialapį į šį turnyrą, tad stengsimės dirbti kryptingai ir taisyti spragas, kurios išryškėjo taurės turnyre“,- pasakojo G.Juodidnė.  

Daugkartinių Lietuvos čempionių komanda Didžiosios taurės turnyro pusfinalio etape netikėtai pralaimėjo Vilniaus komandai 8:6. Šios nesėkmės komandos teneris Vaidotas Vaičeliūnas nedramatizavo, tik apgailestavo dėl itin opios ekipai problemos – vartininko pozicijos.

„Mūsų pasiruošimas sezonui dar tik prasidėjo. Žaidimu iš esmės esu patenkintas, tik trūkumas, neturime lygiaverčio komandos lygiui  vartininko. Į turnyrą dėl traumos ir darbo reikalų negalėjo vykti pagrindinės ekipos vartų sargės, tad jų vietą užėmė 13 metų mergaitė, kuriai tai buvo didelis iššūkis. Mūsų pirmas penketukas jau yra apsižaidęs, pasivys ir kitos žaidėjos, tačiau kai pirmauji 5:0 ir leido varžovėms išlyginti rezultatą, tai neleistinas atsipalaidavimas. Kai mačas pasibaigė lygiosiomis ir teko mušti bulitus, jau žinojome, kad mūsų vartininkė nepajėgi apginti vartų, deja, teko žaisti dėl trečios vietos. Mažasis finalas aju buvo formalumas, žaidėme savo malonumui, daugiau drausmingumo, daugiau kontrolės. Iki naujo sezono dar turime pusantro mėnesio, už poros savaičių „Žalgirio“ turnyras, kurio metu jau tikiuosi, demonstruosime visai kitokį žaidimą“,- pasakojo V. Vaičeliūnas.