U-14 pirmenybių sidabras – SM „Klevas-1“ komandai

Šiauliuose vyko 2017 m. Lietuvos jaunučių (mergaičių) U-14 žolės riedulio pirmenybių varžybos, kuriose dalyvavo šešios komandos. Sporto mokyklos „Klevas-1“ komanda pralaimėjo tik finale ir užėmė antrą vietą. SM „Klevas-2“ ekipa užėmė šeštą vietą.

Nuotraukų galerija : ČIA

Mergaičių komandos:

1. Širvintų SM 1 (tr. A. Janutaitė)
  2. Šiaulių SM „Klevas – 1“ (tr. J. Juodytė)
  3. Širvintų SM 2 (tr. R. Buzienė)
  4. Kauno „Tauras – Veršvai“ (tr. D. Vaičytė – Martinkienė)
  5. Šiaulių SM „Klevas – 2“ (tr. A. Bučmienė)
  6. Kelmės VJSM (tr. R. Zubavičienė)

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po tris komandas.

A pogrupis                                                                              B pogrupis

Širvintų SM                                                                          Šiaulių SM „Klevas – 1“

Širvintų SM                                                                          Kauno „Tauras – Veršvai“

Šiaulių SM „Klevas – 2“                                                            Kelmės VJSM

Laimėjusios abi pogrupio varžybas į finalą pateko Šiaulių sporto mokyklos „Klevas-1“ ir Širvintų SM-1 ekipos. Finale pajėgesnės buvo širvintiškės, kurios šventė pergalę 3:1. Šiaulietės užėmė antrą vietą.

Dėl trečios vietos kovojo Širvintų SM-2 ir Kauno „Tauras – Veršvai“ ekipos. Minimaliu skirtumu 1:0 nugalėjo Širvintų komanda ir pasipuošė bronzos medaliais. Kovoje dėl 5-6 vietų Kelmės komanda 4:0 nugalėjo SM „Klevas-2“ ekipą.

„Pogrupio etape nesunkiai nugalėjome varžoves, tačiau finale teko susitikti su Širvintų komanda, kuri pasižymi itin technišku žaidimu. Mūsų merginos kovėsi, tačiau pritrūko sėkmės. Tiesiog varžovės pasirodė geriau, dėl to pelnytai nugalėjo. Antra vieta U-14 pirmenybėse yra eras rezultatas, merginos treniruojasi, tobulėja, auga gera pamaina“,- pasirodymą komentavo SM „Klevas-1“ trenerė Jūratė Juodytė.