U-14 Šiaurės zonos varžybose pirmauja SM „Klevas“

Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų (berniukų) U14 žolės riedulio pirmenybių, Šiaurės zonos atrankinių varžybų pirmo etapo, pirmo rato varžybos. Dvi pergales iškovojo ir po pirmo etapo lyderiais tapo Donatos Grigienės auklėtiniai, Šiaulių SM „Klevas“ ekipos vaikinai.

U-14 berniukai 04

Šiaurės zonos varžybose dalyvavo trys komandos : Šiaulių SM „Klevas, „Klevas-Šiauliai“ ir Joniškio sporto centro komanda. Turo metu buvo sužaistos trejos rungtynės. Dvi pergales iškovojo SM „Klevas“ komanda. Ji 11:0 nugalėjo svečius iš Joniškio ir 14:0 įveikė „Klevas-Šiauliai“ ekipą. Trečiajame mače „Klevas-Šiauliai“ komanda 8:2 nugalėjo Joniškio sporto centro jaunuosius riedulininkus.

U-14 berniukai 02

Pirmo etapo rezultatai :

SM „Klevas“-Joniškio SC (sporto centras) 11-0

SM“klevas“-„Klevas-Šiauliai 14-0

„Klevas-Šiauliai“-Joniškio SC 8-2

U-14 berniukai 01

Geriausiu Šiaurės zonos atrankinių varžybų pirmo rato žaidėju pripažintas – SM „Klevas“ saugas Matas Grubliauskas.

U-14 berniukai 03

Po pirmo etapo pirmo rato varžybų Šiaurės zonoje pirmauja Donatos Grigienės auklėtiniai SM „Klevas“ komandos vaikinai. Antroje vietoje – Onutės Kanaporienės vadovaujama „Klevas-Šiauliai“ ekipa. Trečią vietą užima joniškiečiai.

U-14 berniukai 08 U-14 berniukai 07

Pirmo etapo antro rato varžybos vyks rugsėjo mėnesį. Tuomet paaiškės Šiaurės zonos nugalėtojai, kurie pateks į finalinį Lietuvos vaikų U-14 žolės riedulio pirmenybių etapą Vilniuje. Iš Šiaurės zonos į finalą pateks viena komanda, iš Pietų zonos finale žais trys geriausios komandos.