U-18 vaikinų žolės riedulio rinktinė išvyko į turnyrą Slovakijoje

Lietuvos U-18 vaikinų žolės riedulio rinktinė išvyko į Slovakijoje, Bratislavoje vyksiantį žolės riedulio turnyrą „Olympic hope“. Donatos Grigienės vadovaujama Lietuvos U-18 rinktinė Slovakijoje kovos su pajėgiomis Slovakijos, Lenkijos ir Čekijos rinktinėmis.

U-18-vaikinu-riedulys

Archyvo nuotr.

Nors Lietuvos rinktinei atstovauja nemažai jaunesnio amžiaus vaikinų, trenerė tikisi, kad Slovakijoje pavyks iškovoti medalius.
„Mūsų rinktinėje, vos du U-18 amžiaus grupės vaikinai, visi kiti yra gerokai jaunesni. Nepaisant to, mes jau nustebinome Europą Minske vykusiame čempionate. Tai tokia komanda, kuri gali parvežti medalį. Mūsų nelaiko favoritais, tačiau mes galime visus nustebinti“,- pasakojo D.Grigienė.
Iš 16 rinktinei atstovaujančių žaidėjų, net aštuoni yra Šiaulių sporto mokyklos „Klevas“ auklėtiniai.
„Tai, kad pusę rinktinės sudėties sudaro šiauliečiai, įrodo, kad šiuo metu Šiauliuose yra tendencingai ir kokybiškai dirbama, ugdant jaunąją riedulininkų kartą. Vaikinai motyvuoti, siekia rezultatų. Gali žaisti tikrai aukštame lygyje“,- pasakojo D.Grigienė.
Į šį turnyrą Lietuvos U-18 rinktinė išvyko vietoje Europos čempionato, kuris turėjo vykti Turkijoje.
„Lietuvos žolės riedulio federacija po ilgų svarstymų nusprendė, kad dėl neramumų ar galimų grėsmių į Turkiją nevyksime. Todėl, kad vaikinai turėtų kur save realizuoti, pasivaržyti su bendraamžiais, federacija atrado tikrai lygiavertį, o gal netgi ir aukštesnio lygio turnyrą Slovakijoje“,- pasakojo D.Grigienė.

Leave a reply