Uždarų patalpų riedulio čempionatas startavo Šiaulių derbiu

Šiauliuose startavo Lietuvos moterų uždarų patalpų riedulio čempionatas. Šiaulių sporto gimnazijos sporto salėje susirinko penkios komandos iš Šiaulių, Vilniaus, Kelmės ir Širvintų. Pirmajame mače susitiko dvi Šiaulių komandos „Ginstrektė-ŠSG“ ir „Akademija“. Rungtynes rezultatu 6:1 laimėjo čempionių vardus ginančios „Ginstrektė-ŠSG“ ekipos merginos.

Gintra Akademija

Pirmasis rungtynių įvartis buvo pelnytas po mažojo kampinio. Įvarčio autorė Samanta Jakovleva.

Po pirmų rungtynių pasikalbėjome su abiejų Šiaulių miesto komandų treneriais apie sezono startą.

„Kol kas įeidinėjame į formą, kadangi neturėjome kontrolinių rungtynių. Pirmos rungtynės buvo įtemptos ne tik, kad tai startas, tačiau ir dėl to kad žaidėme prieš kitą miesto komandą. Miesto derbis visuomet yra šventė ir merginos nori kuo geriau pasirodyti, tačiau dar pradžioje ne viskas gaunasi. Šiuo metu vienu penketuku jau esu patenkintas, tačiau antrasis dar turi pasitempti. Manau, kad čempionato eigoje bus viskas tvarkoje. Šiai dienai mums dar trūksta fizinio pasirengimo, taip pat trūksta geresnio mažųjų kampinių išpildymo, tačiau manau, atėjus svarbiausiems mačams būsime pilnai pasirengę“,-  pasakojo „Ginstrektė-ŠSG“ treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

V.Vaičeliūnas

„Esu patenkinta rezultatu, rungtynėse prieš čempiones, tačiau matau potencialo žaisti dar geriau. Sąlygas pasiruošti turėjome neblogas, tačiau netikėtos ligos mus išmušė iš vėžių. Atsirado pasirengime spragų dėl to. Tačiau su komanda viskas tvarkoje. Merginos jaunos, komanda, kaip ir kasmet atjaunėjusi, pasikeitė pusė komandos. Ne taip lengva tą laiptelį pagauti. Pastangas dėsime, stengsimės, kovosime kiekvienose rungtynėse. Sunkesnis buvo pirmas mačas, sekančiose  rungtynėse jau bus lengviau“,- pasakojo „Akademijos“ trenerė Genutė Juodienė.

G.Juodienė

Apie kitų komandų rezultatus informaciją pateiksime netrukus.