Vilčių žaidynėse – sidabro ir bronzos medaliai

Vilniuje vyko Lietuvos jaunių žolės riedulio U-18 Vilčių žaidynės, kuriose Šiaulių miesto garbę gynė vaikinų ir merginų rinktinės. Vaikinai žaidynėse iškovojo trečią vietą, o merginos pasidabino sidabro medaliais.

 

Galutinė merginų  komandų rikiuotė:

 1. Širvintų raj.
 2. Šiaulių m. rinktinė (tren. Jūratė Juodytė)
 3. Vilniaus m. rinktinė
 4. Kelmės raj.
 5. Vilniaus raj.

 

„Antroji vieta yra gerai, tačiau visuomet norisi geriau, juolab, kad buvome surinkę tikrai pajėgią rinktinę. Savo užsibrėžto tikslo nepasiekėme. Deja, tenka pripažinti, kad šiai dienai Širvintų komanda yra pajėgesnė, tai jos įrodė finale. Nors mes pirmavome 1:0, varžovės pelnė du įvarčius ir išplėšė pergalę. Sportas yra sportas. Neįvykdėme aikštėje, ką buvome suplanavę. Belieka pasveikinti varžoves su pergale“,- pasakojo Šiaulių rinktinės trenerė Jūratė Juodytė.

 

Galutinė vaikinų komandų rikiuotė:

 1. Širvintų raj.
 2. Vilniaus m. rinktinė
 3. Šiaulių m. rinktinė (tren. Vaidotas Vaičeliūnas)
 4. Vilniaus raj.
 5. Kauno m. rinktinė
 6. Joniškio raj.

 

„Mūsų pasiektą trečiąją vietą vertinu neblogai. Sužaidėme pagal galimybes. Kiek silpniau susiklostė mačas su Vilniaus rajono komanda. Du kartus pirmavome ir du kartus leidome varžovams išlyginti rezultatą. Antrose rungtynėse jau sukovojome pagirtinai su pajėgia Vilniaus miesto komanda. Mačas ir vėl baigėsi lygiosiomis 1:1. Na, o mače su Širvintais jau turėjome pripažinti varžovų pranašumą 2:6“,- pasakojo Šiaulių rinktinei vadovavęs Vaidotas Vaičeliūnas.