Vyrų čempionate dvi šiauliečių nesėkmės

2017-2018 m. Lietuvos vyrų čempionate sužaistos dar ketverios rungtynės. Visos komandos sužaidė po 2 mačus, tačiau abiejų laimėti nepavyko nei vienai ekipai.

A.Pliadžio nuotraukų galerija : ČIA

Arčiausiai tikslo buvo Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ ir Vilniaus „Ardas–Rudamina“. Širvintiškiai per pirmąsias rungtynes net 7:2 nugalėjo „Klevą-Šiaulius“, o vilniečiai 6:3 – kitą sostinės komandą „Žuvėdrą–Taurą–CTLF“.

“Šiose rungtynėse mūsų komandai dėl ligos padėti negalėjo keli pagrindiniai žaidėjai, o žinant, kad teko žaisti prieš čempionus, tai turėjo labai daug įtakos. Mes netgi pirmavome 1:0. Vėliau varžovai išlygino ir persvėrė rezultatą. Bet po dviejų kėlinukų esantis rezultatas 2:1 nežadėjo nieko blogo. Deja tragiškas trečiasis kėlinukas, kurio metu praleidome keturis įvarčius nulėmė mačo baigtį. O po to jau vėl ketvirtas kėlinukas sužaistas lygiosiomis 1:1 ir bendras rezultatas tikrai skausmingas 2:7”,- pasakojo šiuo metu komandai „Klevas-Šiauliai“ vadovaujantis Vaidotas Vaičeliūnas.

„Baltic Champs–Ježvito“ ir „Ardo–Rudaminos“ tarpusavio dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1. 32 min. širvintiškius po mažojo kampinio į priekį išvedė standartinių padėčių specialistas Žygimantas Balsiukas, bet 42 min. Sergejus Misevičius rezultatą išlygino.

„Klevo-Šiaulių“ ir „Žuvėdros–Tauro–CTLF“ dvikovoje taip pat vyko atkakli kova, tačiau joje pergalę šventė vilniečiai. Šiaulių komanda šiose rungtynėse du kartus pirmavo, bet vilniečiai abukart rezultatą išlygino, o pergalingą įvartį 56 min. pelnė Kristis Bubnelis.

“Mače su vilniečiais jau prisijungė sirguliavę komandos nariai, todėl mes dominavom aikštėje. Pirmavom 1:0 – varžovai išlygino. Pirmavom 2:1, varžovai vėl išlygino. Baigiantis mačui jie pelnė iš žaidimo labai gražų įvartį, bet ir mes dar turėjom progų išlyginti, deja nepasisekė. Buvom šiose rungtynėse verti pergalės arba bent jau lygiųjų, deja teko pripažinti varžovų pranašumą”,- pasakojo V.Vaičeliūnas.

 

Be to, buvo išspręsta situacija dėl nepasibaigusių pirmojo rato rungtynių tarp „Ardo–Rudaminos“ ir „Baltic Champs–Ježvito“. Aikštę tuomet palikusiai Vilniaus komandai skirtas techninis pralaimėjimas rezultatu 0:3.

V. Komanda P. L. Pr. Įvar. Tšk.
1. Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ 3 1 0 16:3 10
2. Vilniaus „Ardas–Rudamina“ 2 1 1 10:7 7
3. „Klevas-Šiauliai“ 1 0 3 8:15 3
4. Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ 1 0 3 8:17 3

Artimiausios rungtynės

Spalio 21 d. (šeštadienis)
Šiaulių žolės riedulio stadionas (Pumpučių g. 19)
12.00 val. Šiaulių „Klevas-Šiauliai“ – Vilniaus „Ardas–Rudamina“

Vilniaus Žemynos gimn. žolės riedulio stadionas (Čiobiškio g. 16)
12.00 val. Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ – Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“

Spalio 22 d. (sekmadienis)
Šiaulių žolės riedulio stadionas (Pumpučių g. 19)
12.00 val. Šiaulių „Klevas-Šiauliai“ – Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“

Vilniaus Žemynos gimn. žolės riedulio stadionas (Čiobiškio g. 16)
14.00 val. Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ – Vilniaus „Ardas–Rudamina“

www.zoles-riedulys.lt ir sporto mokyklos „Klevas“ informacija

A.Pliadžio nuotrauka.