Vyrų čempionato kovos Šiauliuose – apmaudi šiauliečių nesėkėmė ir įspūdinga pergalė

Lietuvos vyrų čempionate baigiamose I rato rungtynėse be pralaimėjimų rungtyniavo Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvitas“ klubo vaikinai, užsitikrindami pirmą vietą turnyrinėje lentelėje. Vaikinai rungtynes prieš Šiaulių kolegas laimėjo rezultatu 5:2, o kolegas iš Vilniaus „SM Tauras – SŽK Žuvėdra“ komandos nugalėjo rezultatu 4:0. Antroji Širvintų SC komanda rungtynes prieš Vilniaus klubo vaikinus pralaimėjo rezultatu 1:3, o kolegas iš Vilniaus „Ardas-Rudamina“ aplošė rezultatu 4:1. Namuose rungtyniavę Šiaulių „Ginstrekte“ klubo vaikinai nugalėjo Vilniaus „Ardas-Rudamina“ komandą rezultatu 12:2. Tolimesnės čempionato kovos jau vasario 20 dieną!

AA

Nuotraukų galerija : ČIA

Šiaulių „Ginstrektės“ komandos trenerės Donatos Grigienės komentaras.

„Pirmame mače su Širvintų komanda psichologinį sukrėtimą sukėlė labai greitai praleistas įvartis. Prireikė laiko, kad po to sukrėtimo atsigautume. Labai džiugu, kad komandai pavyko įveikti šią būseną. Jei po pirmų dvejų kėlinių atsilikome 0:4, tai per trečią-ketvirtą kėlinukus laimėjome 2:1. Žinoma, bendras rezultatas neigiamas 2:5,  tačiau džiugu, kad parengtas planas pasiteisino, nors ir tik trečiam-ketvirtam kėliniuose. Tai dar kartą pamoka ir įrodymas, kaip varžybų pradžia, greitas įvartis gali nulemti visą mačo eigą.

Na, o antrame mače jau išėjome tuo pačiu ritmu, kaip žaidėme antroje pirmų rungtynių pusėje. Buvo užgautos mūsų ambicijos, norėjome įrodyti, kad galime geriau. 12 : 2 – kiek pamenu, tai vienas didžiausių mūsų komandos pergalingų rezultatų. Bendrai vertinant savaitgalį – įmušėme 14 įvarčių, praleidome 7.

Dabar turime dvi savaites iki antro rato pradžios. Lentelėje jau susiformavo situacija, kad turime aiškius lyderius, o dėl antros trečios vietos bus kova tarp mūsų ir Vilniaus komandos. Visas dėmesys bus skiriamas mačui su „Žuvėdros“ ekipa. Pirmame rate pralaimėjome 1:2, tačiau daug laiko kontroliavome kamuolį, turėjome progų, tiesiog nesisekė užbaigti atakų. Todėl per tas dvi savaites daugiausia treniruočių metu akcentuosime standartinių padėčių atlikimą ir daug dėmesio skirsime atakų užbaigimui“.