Vyrų žolės riedulys – šeštadienį Šiauliuose

Jau šį šeštadienį Šauliuose jūsų palaikymo žolės riedulio stadione lauks Šiaulių ,,Akademija“ vyrų žolės riedulio komanda. Birželio 6 dieną 12.00 val. vyks Lietuvos vyrų žolės riedulio riedulio čempionato ,,B“ diviziono rungtynės, kuriose šiauliečiai susikaus su Vilniaus raj. SM ,,Ardas“ komanda.

Sekmadienį, tik jau Vilniuje, prasidės ir A diviziono kovos, kuriose dalyvaus Šiaulių “Ginstrektės” komandos vyrai. Apie atnaujinto sezono startą pasikalbėjome su komandų trenere Donata Grigiene.   

aaa

 

B divizionas

„Labai laukiame varžybų, kadangi visi išsiilgę, tad nuotaikos varžybinės. Pasiruošimas nevyko pagal planą dėl karantino. Nesame iš techninės pusės tokios formos kokios norėtume, bet visoms komandoms tas pats kiša koją. Sušvelnėjus karantino sąlygoms, pasiruošimo etape jau turėjome keletą kontrolinių rungtynių su Šiaulių akademijos ir Šiaulių sporto gimnazijos merginų komandomis“,- pasakojo D.Grigienė.

Šiaulių „Akademijos“ komandą sudaro Šiaulių akademijos auklėtiniai, daugiausia 2004-06 metų gimimo jaunimas.

„Džiaugiamės šiemet galėdami dalyvauti B diviziono kovose, kadangi eilę metų nežaidėme. Mūsų komandoje daugiausia U-16 amžiaus grupės žaidėjų, todėl jaunimui dar sunku konkuruoti su kitomis komandomis, kuriose žaidžia vyrai, tačiau tai labai gera mokykla jauniesiems mūsų žaidėjams“,- teigė D.Grigienė.

Po šio mačo šiauliečiai turės keletą savaičių treniruotėms, kad pasiruoštų lemiamoms dvejoms B diviziono rungtynėms, kurios birželio 28 dieną vyks Vilniuje. Po dviejų ratų jauna Šiaulių „Akademijos“ komanda B divizione užima ketvirtą vietą.

Lietuvos vyrų žolės riedulio riedulio čempionatas ,,B“ div.

Birželio 6 d.  Žolės riedulio stadionas Pumpučių g. 19 Šiauliai

12.00 Šiaulių ,,Akademija“ – Vilniaus raj. SM ,,Ardas“ 

 

A divizonas

Sekmadienį trenerė Donata ir A divizione rungtyniaujanti „Ginstrektės“ vyrų žolės riedulio komanda vyks į sostinę, kur prasidės A diviziono kovos. Per trečią ratą Šiaulių komanda turės sužaisti trejas rungtynes, deja – visas išvykoje: šį savaitgalį ir birželio 14 dieną. Birželio 20-21 dienomis komandų laukia finalinės rungtynės Vilniuje.

„Komandos pagrindą sudaro 18-23 metai vaikinai, keli žaidėjai yra patyrę traumas, tad žiūrėsim kaip sukomplektuosime komandą svarbiausioms kovoms. Tačiau dabar svarbiausias mūsų uždavinys yra kuo geriau pasiruošti finalinėmis rungtynėms“,- pasakojo D.Grigienė.

Po dviejų ratų Šiaulių komanda čempionate užima ketvirtą vietą, tačiau vis dar nepraradę galimybės pakovoti dėl vietos finale.

„Ruošdamiesi startui stengėmės pažaisti su „Ginstrektės“ merginoms, tačiau net ir itin pajėgi moterų komanda negali visiškai prilygti vaikinams. Todėl, koks mūsų lygis vyrų čempionato kontekste pamatysime tik išbėgę į aikštę. Kol kas nuo visų atitrūkę Širvintų riedulininkai, kurie jau užsitikrino vietą finale. Kitos trys komandos dar gali ten patekti. Kas kurią vietą užims bus aišku po trijų rungtynių. Apmaudu, kad negalime žaisti namuose, tačiau stengsimės ir kovosime“,- pasakojo D.Grigienė.