SM Klevas-Šiaulių sporto gimnazija

Klevas-SVM 01

Merginų žolės riedulio komanda „SM Klevas-Šiaulių sporto gimnazija“ (1996 m. ir jaun.)

(amžiaus grupė – jauniai, jaunimas), trenerė Genė Juodienė

Komanda susibūrė 2006 m., (merginos gim. 1996 m.-1998 m.)

 

10960586_800716309964667_354140293_o 10961103_800716399964658_1926820782_o 10964962_800716403297991_197818957_o 10968723_800716153298016_261752923_o

 

Vartojami sutrumpinimai

LMP – Lietuvos moksleivių pirmenybės

LJP – Lietuvos jaunių pirmenybės

LJSŽ – Lietuvos jaunių sporto žaidynės

LJSVŽ – Lietuvos jaunių sporto vilčių žaidynės

LČ – Lietuvos čempionatas

EJČ – Europos jaunių čempionatas

EJnČ – Europos jaunimo čempionatas

EČ – Europos čempionatas (suaugusieji)

 

Aukščiausi komandos pasiekimai:

2006 m. LVP (U 12) – 4 vieta

LVP (U 12, salė) – 5 vieta

 

2007 m. LVP (U 12) – 3 vieta

LVP (U 12, salė) – 4 vieta (geriausia komandos žaidėja Samanta Jakovlevaitė)

 

2008 m. LVP (U 12) – 1 vieta

LVP (U 12, salė) – 1 vieta

LMP (U 14) – 4 vieta

LMP (U 12, salė) – 5 vieta

Tarptautinis žolės riedulio vaikų (U-12) turnyras – 1 vieta, Rogovo (Lenkija)

 

2009 m. LVP (U 12, salė) – 2 vieta (geriausia komandos žaidėja Samanta Jakovlevaitė)

LVP (U 12) Šiaurės zona – 1 vieta (geriausia komandos žaidėja Samanta Jakovlevaitė)

LMP (U 14) – 2 vieta

LMP (U 14, salė) – 3 vieta (geriausia komandos žaidėja Monika Lauraitytė)

 

2010 m. LVP (salė) Šiaurės zona – 1 vieta (geriausia komandos žaidėja Rimantė Gudeliauskytė)

LVP Šiaurės zona – 1 vieta (geriausia pirmenybių žaidėja Samanta Jakovlevaitė, geriausia pirmenybių vartininkė Roneta Mieliauskaitė)

LMP (U 14) – 1 vieta

LMP (U 14, salė) – 3 vieta (geriausias pirmenybių puolėja Samanta Jakovlevaitė)

LJP (U 16) –1 vieta

LJSŽ (U 16) – 1 vieta

Tarptautinis žolės riedulio jaunučių (U-13) turnyras – 1 vieta, Rogovo (Lenkija)

Untitled

 

2011 m. LMP (U 14) – 2 vieta (geriausia komandos žaidėja Samanta Jakovlevaitė)

LMP (U 14, salė) – 1 vieta (geriausia komandos žaidėja Benita Norvaišaitė)

LJP (U 18) – 2 vieta

LJP (U 18, salė) – 4 vieta

LJSŽ (U 18) – 2 vieta

LŽRF taurė B div. (salė)   – 1 vieta

LČ B div. – 5 vieta

EJČ-II (U 18) – 8 vieta, Praha, Čekija (Lietuvos jaunių rinktinės narė: Samanta Jakovlevaitė )

 

2012 m. LMP (U 14) – 1 vieta (geriausia komandos žaidėja Rosita Klevickaitė)

LMP (U 14, salė ) – 3 vieta (geriausia komandos žaidėja Deimantė Silevičiūtė)

LMSSC taurė (U 13) – 3 vieta (geriausia komandos žaidėja Rimantė Gudeliauskytė)

LJP (U 16 ) – 1 vieta (geriausia komandos žaidėja Samanta Jakovlevaitė)

LJP (U 16) (salė) – 3 vieta (rezultatyviausia pirmenybių žaidėja Samanta Jakovlevaitė )

LJnčSŽ (U 16) – 1 vieta

LČ B div. (salė) – 1 vieta (rezultatyviausia čempionato žaidėja Samanta Jakovlevaitė

LČ A div. – 6 vieta

„Zalgiris Open“ tarptautinis turnyras (salė) – 7 vieta

EJČ-II (U 16) – 4 vieta, Vilnius (Lietuvos jaunių rinktinės narės: Samanta Jakovlevaitė, Rimantė Butkevičiūtė, Deimantė Silevičiūtė, Monika Lauraitytė, Patricija Mockutė)

 

2013 m. LMP (U 14) – 3 vieta (geriausia komandos žaidėja Iveta Launikonytė)

LMP (U 14, salė) – 1 vieta (geriausia komandos žaidėja Rimantė Gudeliauskytė)

LJP (U 18) – 1 vieta

LJP (U 18, salė) – 1 vieta (geriausia komandos žaidėja Samanta Jakovlevaitė)

LJSŽ (U 18) – 1 vieta

LČ B div. (salė) – 1 vieta

LČ B div. – 1 vieta

LČ A div. (salė) – 6 vieta

LČ A div. – 5 vieta

Tarptautinis „Zalgiris Open“ taurės turnyras (salė) – 8 vieta

EJČ -3 (U 18) – 2 vieta, Praha, Čekija (Lietuvos jaunių rinktinės narės: Samanta Jakovlevaitė, Rimantė Butkevičiūtė, Deimantė Silevičiūtė, Monika Lauraitytė, Patricija Mockutė, Toma Petrikaitė, Benita Norvaišaitė)

480832_597862653577606_786340436_n

 

2014 m. LMP (U 14, salė)– 2 vieta (geriausia pirmenybių puolėja Rimantė Gudeliauskytė)

LMP (U 14) – 1 vieta (geriausia komandos Viktorija Bogdanova)

LJP (U 16, salė) – 2 vieta (geriausia pirmenybių gynėja Toma Petrikaitė)

LJP (U 16) – 1 vieta(rezultatyviausia pirmenybių žaidėja Samanta Jakovlevaitė)

LJnčSŽ (U 16) – 1 vieta

LČ B div. (salė) – 1 vieta (geriausia čempionato vartininkė Deimantė Silevičiūtė)

LČ A div. (salė) – 6 vieta

LČ A div. – 4 vieta

LŽRF taurė – 4 vieta

LŽRF Mažoji taurė (salė) – 3 vieta (geriausia komandos žaidėja Milvydė Kontutytė)

Tarptautinis „Zalgiris Open“ turnyras (salė) – 8 vieta (geriausia komandos žaidėja Patricija Mockutė)

EJnČ-II (U 21) – 9 vieta, Viena, Austrija (Lietuvos jaunimo rinktinės narės: Rimantė Butkevičiūtė, Patricija Mockutė)

 

2015 m. LČ A div. – 4 vieta

LČ A div. (salė) – 5 vieta (geriausia komandos žaidėja Rimantė Gudeliauskytė)

LJP (U 18) – 1 vieta (rezultatyviausia pirmenybių žaidėja Gintarė Skačkauskaitė)

LJP (U 18, salė) – 1 vieta

LJSVŽ (U 18) – 1 vieta

EJČ II (U 18) – 5 vieta, More, Italija (Lietuvos jaunių rinktinės narės: Samanta Jakovlevaitė, Deimantė Silevičiūtė, Milvydė Kontutytė, Toma Petrikaitė, Gintarė Skačkauskaitė, Benita Norvaišaitė, Rosita Klevickaitė), rinktinės vyr. trenerė G. Juodienė

EČ III – 2 vieta, Kroatija (Lietuvos nac. rinktinės narė: Rimantė Butkevičiūtė)

 

Čempionės-Šiaulių merg.rinktinė

2016 m. LJP (U 16, salė) – 2 vieta, 3 vieta (geriausios komandų žaidėjos: Viktorija Bogdanova, Karolina Karlikauskytė)

LČ B div. (salė) –  SM Klevas-2 vieta , Šiaulių sporto gimnazija-3 viet

LČ A div. – 4 vieta

Tarptautinis moterų klubų turnyras – 8 vieta,  Baranovičiai, Baltarusija.  Geriausia komandos žaidėja – Samanta Jakovlevaitė.

EJČ- II -5 vieta, Glazgas, Škotija. Lietuvos jaunių U-18 rinktinės narės: Samanta Jakovlevaitė, Gintarė Skačkauskaitė, Deimantė Silevičiūtė, Rimantė Gudeliauskytė, Toma Petrikaitė, Milvydė Kontutytė, Akstė Žąsinaitė, Rosita Klevickaitė, Viktorija Bogdanova, Karolina Karlikauskytė.  Geriausia turnyro žaidėja – Samanta Jakovlevaitė.

Europos  jaunių mažojo žolės riedulio (5×5) C grupės  turnyras –  3 vieta, Vilnius. Lietuvos jaunių U-16  rinktinės narė: Karolina Bogdanova

2016 m. LŽRF „FED CUP“ Didžiosios taurės uždarų  patalpų turnyras- 2 vieta (geriausia komandos žaidėja (vartininkė) Deimantė Silevičiūtė)

2016 m. Tarptautinis „Žalgirio“ taurės  uždarų patalpų turnyras – 7 vieta (geriausia komandos žaidėja Toma Petrikaitė)

2016 m. Geriausia Lietuvos jaunių U-16 žolės riedulininkė- Viktorija Bogdanova
 

2017 m. LJP (U 18, salė) – 1 vieta (rezultatyviausia čempionato žaidėja Kornelija Andrėjūnaitė,  geriausia čempionato vartininkė Viktorija Jakunčikovaitė)

LČ A div. (salė) – 3 vieta

 

 

 

 

Parašykite komentarą