Klevas-Šiauliai (V)

unnamed

Vaikinų žolės riedulio komanda „Klevas“ (1996 m. ir jaun.)

 

Komanda susikūrė 2006 m., trenerė Irina Dildienė

Nuo 2009 m. komandos trenerė – Donata Grigienė

Komandos pristatymas – VIDEO

 

Vartojami sutrumpinimai

LMP – Lietuvos moksleivių pirmenybės

LJP – Lietuvos jaunių pirmenybės

LJSŽ – Lietuvos jaunių sporto žaidynės

LJSVŽ – Lietuvos jaunių sporto vilčių žaidynės

LČ – Lietuvos čempionatas

EJČ – Europos jaunių čempionatas

EJnČ – Europos jaunimo čempionatas

EČ – Europos čempionatas (suaugusieji)

 

Aukščiausi komandos pasiekimai:

 

2007 m. LVP (U 12) – 3 vieta

LVP (U 12, salė) – 4 vieta

 

2008 m. LVP (U 12) – 3 vieta

                      LVP (U 12, salė) – 4 vieta

 

2009 m. LMP (U 14) – 4 vieta

Tarptautinis jaunučių turnyras – 8 vieta, Gasava (Lenkija)

 

index

2010 m.

LMP (U 14) – 1 vieta

LMP (U 14, salė) – 2 vieta (geriausias pirmenybių puolėjas Tadas Pabijanskas)

LJP (U 16) – 3 vieta (geriausias pirmenybių puolėjas Tadas Pabijanskas)

LJSŽ (U 16) – 3 vieta

indexh

 

2011 m. LČ B div. – 3 vieta (geriausias čempionato gynėjas Vaidotas Kringelis)

LČ (salė) – 4 vieta (geriausias čempionato puolėjas Tadas Pabijanskas)

LJP (U 18) – 3 vieta (geriausias pirmenybių vartininkas Arnas Bulatovas)

LJP (U 18, salė) – 3 vieta (geriausias pirmenybių vartininkas Arnas Bulatovas)

LJSŽ (U 18) – 3 vieta

„Zalgiris Open“ turnyras (salė) – 3 vieta

Tarptautinis „FED CUP“ turnyras (salė) – 6 vieta

EJČ-III (U 18) – 5 vieta, Bratislava (Lietuvos jaunių rinktinės nariai: Vaidotas Kringelis, Vitas Guziejus, Kornelijus Žitkevičius, Tadas Pabijanskas)

 

2012 m. LČ B div. – 1 vieta (geriausias čempionato vartininkas Ignas Vaičeliūnas)

LČ B div. (salė) – 1 vieta (geriausias čempionato vartininkas Ignas Vaičeliūnas)

„Zalgiris Open“ turnyras (salė) – 4 vieta

„FED CUP“ turnyras (salė) – 5 vieta

LJP (U 16 ) – 1 vieta

LJP (U 16) (salė) – 1 vieta, 3 vieta (rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Tadas Pabijanskas (25 įv.)

LJSŽ (U 16) – 1 vieta

EJnČ–III (U 21) – 3 vieta, Bratislava (Lietuvos jaunimo rinktinės nariai: Vaidotas Kringelis, Tadas Pabijanskas, Kornelijus Žitkevičius)

2012 m. „Geriausias Lietuvos jaunių (U 16) žolės riedulininkas“ Vaidotas Kringelis

 

2013 m. LČ A div. -– 3 vieta

LČ B div. – 2 vieta (geriausias čempionato puolėjas Vaidotas Kringelis)

LČ A div. (salė) – -5 vieta

LČ B div. (salė) – 1 vieta

LSD „Zalgiris“ taurė (salė) – 4 vieta

Tarptautinis vyrų žolės riedulio turnyras – 3 vieta, Vilnius

LJP (U 18) – 1 vieta (geriausias pirmenybių vartininkas Nikas Andrašiūnas)

LJSŽ (U 18) – 1 vieta

EJČ (U 18) – 5 vieta, Praha (Lietuvos jaunių rinktinės nariai: Vaidotas Kringelis, Tadas Pabijanskas, Kornelijus Žitkevičius, Nikas Andrašiūnas, Vitas Guziejus, Julius Bandžiulis

indexhh

2014 m. LČ A div. – 3 vieta

LČ A div. (salė) – 3 vieta

LŽRF taurė – 3 vieta

LJP (U 16, salė) – 3 vieta

LjnčP (U 16) – 3 vieta

LjnčSŽ (U 16) – 1 vieta

FIH Pasaulio lygos atrankos 1 etapas – 6 vieta, Praha (Lietuvos nac. rinktinės nariai: Vaidotas Kringelis, Tadas Pabijanskas)

EjnČ-III (U 21) – 6 vieta, Praha (Vaidotas Kringelis, Mantvydas Pocevičius, Ignas Pabijanskas, Kornelijus Žitkevičius, Vitas Guziejus, Nikas Andrašiūnas)

EJČ-II (U 16) – 5 vieta, Vilnius (Lietuvos jaunių rinktinės nariai: Nikas Andrašiūnas, Ignas Pabijanskas, Džiugas Dirvelis, Deividas Barzinskas)

kkkkk

 

2015 m. LČ A div. – 3 vieta

LČ A div. (salė) -2 vieta

LJP (U 18) – 1 vieta (geriausias pirmenybių žaidėjas Ignas Pabijanskas)

LJP (U 18, salė) – 1 vieta

LJSVŽ (U 18) – 2 vieta

EČ IV – 3 vieta, Vilnius (Lietuvos nac. rinktinės nariai: Vaidotas Kringelis, Tadas, Pabijanskas, Julius Bandžiulis, Nikas Andrašiūnas)

EJČ III (U 18) – 3 vieta, Minskas, (Lietuvos jaunių rinktinės nariai: Mantvydas Pocevičius, Ignas Pabijanskas, Nikas Andrašiūnas, Rokas Galkus, Džiugas Dirvelis, Deividas Barzinskas, Gediminas Kardelis), rinktinės vyr. trenerė D. Grigienė

2015 m. „Geriausias Lietuvos žolės riedulininkas“ – Vaidotas Kringelis

indexjjj

 

2016 m. LJP (U 16, salė) – 2 vieta

LČ A div. (salė) – 3 vieta (geriausias čempionato vartininkas Nikas Andrašiūnas)

LČ A div. – 4 vieta

index

Pasaulio lygos atrankos varžybos – 6 vieta, Praha (Čekija). (Lietuvos nac. rinktinės nariai: Vaidotas Kringelis,  Julius Bandžiulis, Mantvydas Pocevičius, Nikas Andrašiūnas)

Olimpic Hopes” jaunių U-18  turnyras- 4 vieta, Bratislava (Slovakija). (Lietuvos jaunių rinktinės nariai: Nikas Andrašiūnas, Ignas Pabijanskas, Rokas Galkus, Matas Grubliauskas, Dominykas Nomeika, Gediminas Kardelis, Deivydas Barzinskas, Karolis Astrauskas)

Europos jaunių mažojo žolės riedulio (5×5) jaunių C grupės turnyras –  3 vieta, Vilnius. Lietuvos jaunių U-16  rinktinės narys: Deivydas Barzinskas.

2016 m. LŽRF „FED CUP“ Didžiosios taurės uždarų  patalpų turnyras- 2 vieta (geriausia komandos žaidėjas Tadas Pabijanskas).

2016 m. Tarptautinis „Žalgirio“ taurės  uždarų patalpų turnyras – 5 vieta (geriausias komandos žaidėjas Julius Bandžiulis)
 
2016 m. Geriausias Lietuvos žolės riedulininkas – Vaidotas Kringelis

2016 m. Geriausias Lietuvos jaunių U-18 žolės riedulininkas – Nikas Andrašiūnas

 

2017 m. LJP (U 18, salė) – 3 vieta (geriausias čempionato vartininkas Nikas Andrašiūnas)

LČ A div. (salė) – 1 vieta (rezultatyviausias čempionato žaidėja Rokas Galkus)

LČ B div.(salė) – 1 vieta (geriausias čempionato vartininkas Nikas Andrašiūnas)

Parašykite komentarą