A divizione jaunosios šiaulietės iškovojo 4 taškus

Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato A divizione Šiaulių „Sporto gimnazija–Klevas“ ekipa iškovojo pergalę ir vieną mačą baigė lygiosiomis. Jauna ir perspektyvi komanda 3:0 nugalėjo Kelmės „Aušros“ ekipą ir 1:1 sužaidė su Širvintų SM komanda.

A.Pliadžio nuotraukų galerija : ČIA

Iš pradžių jaunosios šiaulietės namie 3:0 (0:0, 2:0, 0:0, 1:0) nugalėjo Kelmės „Aušrą“, o po įvartį nugalėtojoms pelnė Karolina Karlikauskytė (18 min. iš mažojo kampinio), Viktorija Bogdanova (21) ir Kornelija Andriejūnaitė (54).

„Komanda gerai vykdė nurodymus. Aikštėje išpildė tai, ką buvo aptarę prieš rungtynes. Merginos tiesiog veržėsi į kovą, be to, mus šiame mače kai kuriose situacijose lydėjo ir sėkmė“,- pasakojo trenerė Jūratė Juodytė.

Jau kitą dieną „Sporto gimnazija–Klevas“ Vilniuje susitiko su Širvintų SM ir rungtynes baigė lygiosiomis 1:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0). 21 min. Širvintų komandą į priekį išvedė Martyna Ragauskaitė, tačiau 44 min. K. Andriejūnaitė po mažojo kampinio rezultatą išlygino.

„Nepaisant to, kad Širvintų komanda į A divizioną žengė tik šiemet, ji anaiptol nėra autsaiderė. Šioje komandoje yra ir vyresnių patyrusių žaidėjų, ir perspektyvaus jaunimo. Šį mačą būtų galima padalinti į dvi dalis. Pirmą-antrą kėlinuką, kuomet situaciją kontroliavo varžovės, kurios daugiau atakavo ir pelnė įvartį ir į trečią-ketvirtą kėlinukus, kurių metu mes jau valdėme žaidimą bei išlyginime rezultatą“,- teigė J.Juodytė.

Šeštadienį, rungtynėmis su Vilniaus „Žuvėdra–Tauras“ ekipa, Šiaulių „Sporto gimnazija–Klevas“ užbaigs pirmą čempionato ratą.

„Kol kas nesinori neperšokus griovio sakyti OP, tačiau per pirmas tris rungtynes uždirbome keturis taškus. Esu patenkinta sezono pradžia, tuo, kaip komanda žaidžia, merginų nusiteikimu. Mūsų tikslas semtis patirties, tobulėti, o jaunai komandai svarbiausia – išlaikyti stabilų žaidimą ir nepritrūkti jėgų“,- pasakojo J.Juodytė.

 

Turnyro lentelė

V. Komanda P. L. Pr. Įvar.s. Tšk.
1. Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ 2 0 0 16:1 6
2. Šiaulių „Sporto gimnazija–Klevas“ 1 1 2 5:9 4
3. Vilniaus „Žuvėdra–Tauras“ 1 0 0 5:0 3
4. Širvintų SM 0 1 0 1:1 1
5. Kelmės „Aušra“ 0 0 3 0:16 0

 Artimiausios rungtynės

Rugsėjo 30 d. (šeštadienis)
Šiauliai, sintetinės dangos žolės riedulio stadionas (Pumpučių g. 19)
14.00 val. Šiaulių „Sporto gimnazija–Klevas“ – Vilniaus „Žuvėdra–Tauras“

Spalio 1 d. (sekmadienis)
Vilnius, Žemynos gimn. sintetinės dangos žolės riedulio stadionas (Čiobiškio g. 16)
12.30 val. Vilniaus „Žuvėdra–Tauras“ – Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“
15.30 val. Širvintų SM – Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“

www.zoles-riedulys.lt ir SM „Klevas“ informacija

A.Pliadžio nuotrauka