Akademijos kolektyvas dalyvavo paramos akcijoje „Maltiečių sriuba“

“Maltiečių sriuba” – tai paramos akcija, kurios tikslas – surinkti lėšų bei suteikti pagalbą vienišiems, seniems ir sunkiai sergantiems senoliams. Ši akcija Lietuvoje rengiama jau šešiolika metų. Šiais metais drauge su įvairių švietimo įstaigų, įmonių ir ognazacijų atstovais prie akcijos prisijungė ir Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos kolektyvas.

Maltiečiai 2 Maltiečiai 3

Sriubą, kurią Akademijos kolektyvas akcijos metu pardavinėjo miestiečiams, mielai pasisiūlė išvirti Europietiškos virtuvės restoranas įsikūręs Šiaulių bulvare – “Avenue Brasserie”.

Apie dvi valandas sriubą prekiavusių Akademijos atstovų teigimu, ragavusieji gyrė sriubą ir noriai aukojo pinigų, kurie padės vienišiems senoliams. Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Kęstutis Babičas sako, kad buvo malonu prisidėti prie kilnaus tikslo. „Nors akcijoje dalyvaujame pirmą kartą, manau, kad ne paskutinį. Šiemet mes ne tik prekiavome sriubą, bet didžioji dalis Akademijos kolektyvo prie šios akcijos prisidėjo ir paaukodami pinigėlių“. 

Maltiečiai 1

Maltiečiai 4 Maltiečiai 5

Maltiečiai 6 Maltiečiai 7