B divizione Šiaulių merginos pasipuošė bronzos medaliais

Šiaulių „Akademijos“ merginų komanda, Lietuvos moterų uždarų patalpų riedulio čempionato B divizione iškovojo trečią vietą. Angelės Bučmienės auklėtinės iškovojo tris pergales, kurių pakako pasipuošti bronzos medaliais. Pirmą vietą B divizione iškovojo debiutantės Panevėžio sporto centro – HC Perkūnas komandos merginos. Antroje vietoje – Širvintų sporto centro 2 komanda. Kauno „Gaja-Veršvai“ ekipa užėmė ketvirtą vietą, o paskutiniuose turuose dėl karantino apribojimų negalėjusi dalyvauti Genutės Juodienės vadovaujama Šiaulių „Akademija-ŠSG-2“ komanda liko penkta.    

B2

A.Pliadžio nuotrauka

 

Nuotraukų galerija : ČIA

 „Akademijos“ komandos trenerė Angelė Bučmienė džiaugiasi, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu merginoms pavyko išlikti sveikoms. Svarbiausia, kad komanda jau turi galimybę treniruotis įprastu ritmu bei dalyvauti čempionatuose.  

„Visada norisi pasiekti aukščiau, tačiau situacija yra tokia, tokia yra. Karantinai, nuotolinės treniruotės, viskas susidėjo į tai, kad šiemet esame trečios. Esame dėkingos, kad yra sudaromos sąlygos treniruotis ir dalyvauti varžybose. Turime džiaugtis tuo ką pasiekėme ir žvelgiant į ateitį dar daugiau dirbti ir kelti galvas dar aukščiau“, – pasakojo „Akademijos“ komandos trenerė Angelė Bučmienė.

B1

Trenerė gyrė jaunąsias auklėtines už kovą ir atkaklumą, tačiau nepraleido progos ir šiek tiek pabarti.

„Mūsų problema dažniausiai būdavo, kad sunkiai įsivažiuodavome. Per pirmą kėlinį praleisdavome kelis įvarčius į savo vartus ir tik po to lyg prabusdavome ir pradėdavome vytis varžovus. Stengiamės to išvengti, koncentruojamės nuo pradžių ir jau po truputį einame teisinga linkme“, – teigė A.Bučmienė.

B5

Perspektyviausios čempionato žaidėjos titulas skirtas Šiaulių „Akademijos“ komandos narei Leonorai Sutkutei.

B3

Dabar jaunosios Šiaulių „Akademijos“ riedulininkės pradės ruoštis Lietuvos U-19 amžiaus grupės pirmenybėms.

„Dabar laukia U-19 pirmenybių du etapai. Mūsų merginos yra trimis-keturiais metais jaunesnės nei ši amžiaus grupė, tad kalnų nenuversime, tačiau jei ir toliau sunkiai dirbsime ateityje tikrai galime pakovoti ir dėl aukščiausių vietų“, – pasakojo trenerė Angelė.

A.Pliadžio nuotraukos