Baigėsi Lietuvos moterų uždarų patalpų riedulio čempionatas

Baigėsi Lietuvos moterų 2019-2020 metų uždarų patalpų riedulio čempionatas. Nugalėtojomis tapo puikią formą demonstravusios Šiaulių „„Gintstrektė ŠSG“ komandos merginos. Antroji Šiaulių miesto komanda „Akademija“ pralaimėjo principinį mūšį turnyrinės lentelės kaimynėms iš Širvintų ir turėjo tenkintis ketvirtąja vieta.

laba1 laba

Paskutiniame ture Vilniuje Šiaulių komandos sužaidė po dvejas rungtynes. Įtikinamais rezultatais varžoves triuškino „Ginstrektės-ŠSG“ komanda. Ji 11:2 nugalėjo Vilniaus SŽK  „Žuvėdra- SM Tauras“ ekipą ir 12:5 laimėjo prieš Širvintų SC – „Inta“ komandą.

„Nuotaikos geros, labai gerai merginos sužaidė. Jau dabar matau, kad įgijome pačią geriausią formą. Su antrą ir trečią vietą užėmusiomis komandomis sužaidėme labai gerai ir įtikinamai laimėjome. Be to, mūsų komandoje nebuvo viso būrio lyderių, todėl daugiau laiko žaisti gavo jaunos, mažiau patirties turinčios žaidėjos“,- pasakojo treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

Apmaudžiai sezono pabaiga susiklostė kitai Šiaulių miesto komandai „Akademija“. Genutės Juodienės auklėtinės pralaimėjo principinį mūšį Širvintų komandai 2:4 ir prarado galimybę pakilti į trečią turnyrinės lentelės vietą. Paskutinėse, jau nieko nelemenčiose rungtynėse, jaunosios šiaulietės 5:2 įveikė Kelmės komandą.

„Žinojome, kad norint iškovoti medalius, mums reikia sužaisti bent lygiosiomis su Širvintų komanda. Deja, nepavyko atakuoti, strigome su atakomis, mergaitės psichologinio spaudimo neįveikė. Mes nesitikėjome lengvos kovos, buvome pasirengę, nusiteikę, bet manau, per didelis noras ir atsakomybė supančiojo mūsų veiksmus ir nepavyko pademonstruoti tikrojo savo žaidimo“,- nesėkmės priežastis vardijo trenerė G.Juodienė. 

Rezultatyviausia čempionato žaidėja tapo čempionių atstovė Samanta Jakovleva. Ji pelnė daugiau kaip 30 įvarčių. Ji taip pat pripažinta geriausia čempionato žaidėja.

Pasibaigus Uždarų patalpų riedulio čempionatui dar liko sezono akcentas – Panevėžyje ateinantį savaitgalį vyksianti „Baltijos taurės“ turnyras. Jame dalyvaus po tris stipriausias Lietuvos vyrų ir moterų komandas ir po vieną pajėgią komandą iš Latvijos.