Čempionato lyderės iškovojo įtikinamą pergalę

Lietuvos moterų žolės riedulio federacijos moterų žolės riedulio čempionato A divizione įtikinamą pergalę iškovojo Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ komanda. Šiaulietės 5:0 įveikė „Širvintų SC-Inta” ekipą. Kadangi iki reguliaraus sezono pabaigos buvo likusios vos dvejos rungtynės ir „Ginstrekės-ŠSG“ komanda jau užsitikrinusi pirmą vietą turnyrinėje lentelėje, šiame mače komandos treneris Vaidotas Vaičeliūnas nemažai žaidimo laiko suteikė jaunoms ir mažiau patyrusioms žaidėjoms.

Gintr Gintr

„Kai jau esame ramūs, kad po reguliaraus sezono būsime pirmi, tai galime suteikti daugiau laiko aikštėje jaunoms žaidėjoms. Jos visiškai pateisino pasitikėjimą, komanda žaidė drausmingai ir mes iškovojome įtikinamą pergalę. Po traumų turime sugrįžusias kelias žaidėjas, deja, dar turime ir traumuotų sportininkių, tačiau jaunosios merginos puikiai įsiliejo į komandą, tad auga puiki pamaina“, – teigė treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

Pirmą vietą turnyrinėje lentelėje užimančioms „Ginstrektė-ŠSG“ riedulininkėms liko paskutinis trečiojo rato susitikimas – gegužės 23 dieną Šiauliuose su antroje vietoje esančia Vilniaus komanda. Po šio mačo prasidės atkrintamųjų rungtynių etapas. Greičiausiai, kad pusfinalyje šiaulietėms vėl teks susitikti su Širvintų komanda.

„Jei nenutiks staigmenų, atkrentamosiose vėl susitiksime su Širvintų komanda. Jaunoms žaidėjoms suteikiau daugiau laiko dar ir dėl to, kad neatskleistume visų savo kozirių. Su dabartine sudėtimi manau kad mes turėtume nesunkiai žengti į finalą“, – prognozavo treneris V.Vaičeliūnas.  

Pusfinalių ir finalo serijose žaidžiama iki dviejų pergalių.