„Gintra-Strektė-Universitetas“ – ketvirta

Šiaulių arenoje pasibaigusiame 2017 metų Europos uždarųjų patalpų riedulio Čempionių taurės B diviziono čempionate Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės per paskutiniąsias rungtynes 1:5 (0:3) pralaimėjo čempione tapusiai Sumų „Sumčankai“ (Ukraina) ir užėmė 4-ąją vietą.

 

Pergalė šiaulietėms būtų leidusi užimti antrąją vietą ir pelnyti kelialapį į elito divizioną, tačiau ukrainietės labai greitai sudaužė šias viltis. „Sumčanka“ jau per pirmąsias 5 min. pasižymėjo triskart ir nesuteikė šeimininkėms galimybės net pagalvoti apie pergalę.

Paguodos įvartį „Gintrai-Strektei-Universitetui“ 25 min. pelnė Erlanda Nomeikaitė.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Galutinėje turnyro įskaitoje „Sumčanka“ pelnė maksimaliai įmanomus 30 taškų, o antros liko Škotijos „Dundee Wanderers“ riedulininkės, surinkusios 22 taškus. Trečiąją vietą užėmė Anglijos „East Grinstead“ (19 taškų) ekipa, per savo paskutiniąsias rungtynes sužaidusi lygiosiomis 0:0 su Prancūzijos „Lille“.

„Gintros-Strektės-Universiteto“ sąskaitoje liko 18 taškų.

Toliau išsirikiavo Airijos „Ards Ladies“ (9), sekmadienio popietę palaužusios Švedijos „Partille“ 4:1 (0:1), „Lille“ (7) ir Švedijos čempionės (2).

Rezultatyviausia čempionato žaidėja tapo ukrainietė Julija Ševčenko, pelniusi 12 įvarčių, o antrąją vietą pasidalijo šiaulietė Jūratė Juodytė ir anglė Pilippa Chapman, pasižymėjusios po 7 kartus.

VISA TURNYRO STATISTIKA

www.zoles-riedulys.lt informacija