Jaunieji riedulininkai kovojo Šiauliuose

Šiauliuose vykusiose jaunųjų riedulininkų varžybose netrūko atkaklių kovų, ryžto ir svarbiausia geros nuotaikos. LŽRF vaikų (berniukų) žolės riedulio lygos, šiaurės zonos pirmo etapo pirmos serijos varžybose dalyvavo septynios komandos. Šešios atstovavo Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademiją ir viena komanda atvyko iš Panevėžio.

Vaikai

Nuotraukų ir video galerija : ČIA

Dvi Donatos Grigienės treniruojamos komandos ir svečiai iš Panevėžio pateko į vyresniųjų – pirmą grupę, Jūratės Barzinskienės ir Samantos Jakovlevos treniruojamos jaunųjų riedulininkų komandos grūmėsi II grupėje.

Šiaulių akademijos komandos pirmoje grupėje iškovojo pirmą ir antrą vietas, o panevėžiečiai užėmė trečią vietą. Energingai dėl pergalių kovojo ir patirtį kaupė II grupėje rungtyniavę jaunieji riedulininkai.

„Visų pirma džiugino geras oras, puiki nuotaika ir U-12 amžiaus grupės komandų rodomas meistriškumas. Labai daug teigiamų emocijų kėlė jauniausiųjų varžybos, buvo vaikučių, kuriems 5 ar 6 metai ir jie tik pradeda kelią šioje sporto šakoje. Žinoma, vaikučiams trūksta technikos, tačiau kovingumo iš jų neatimsi“, – puikiu sporto renginiu džiaugėsi trenerė D.Grigienė.

Antrasis šiaurės zonos etapas vyks gegužės 26 dieną Panevėžyje. Į finalinį etapą, kuris birželio 9 dieną vyks Šiauliuose, pateks po tris stipriausias komandas iš Šiaurės ir Pietų zonų.