Jaunimo regbio pirmenybėse „Vairo“ regbininkai laimėjo derbį prieš „Baltrex“

Lietuvos regbio federacijos jaunimo amžiaus grupės pirmenybėse susitiko dvi Šiaulių regbio akademijos komandos : Sigito Kukulskio treniruojama komanda „Vairas“ ir Vytaro Bloškio vadovaujama „Baltrex“ ekipa. Įtikinamą pergalę  24:10 (7:5) pasiekė „Regbio akademija-Vairas“ komanda.

Vair Balt

Galerija: Čia

Po pergalės pakalbinus nugalėtojų strategą Sigitą Kukulskį, treneris akcentavo kelias pergalės priežastis.  

„Nebuvo lengva, kaip galėjo atrodyti. Jie labiau bėgantys vaikai, mes labiau sunkesni. Reikėjo sustabdyti jų bėgimą. Keletą kartų praleidome jų greitas atakas ir gavome 10 taškų. Šioje vietoje reikėtų padirbėti prieš kitas kovas. Mes dar nesam patyrę žaisti su tokia mase varžovų pusėje. Galėjome ir turėjome pelnyti dar daugiau taškų, bet tai pamesdavome kamuolį, tai ne ten nubėgdavome. Žaidėme neblogai, bet jautėsi patirties stoka“, – teigė Sigitas Kukulskis.

Na, o pralaimėjusių komandos treneris prisiėmė visą atsakomybę dėl nesėkmės.

„Visiškai neparuošiau komandos šiam mačui. Prisiimu visą atsakomybę dėl pralaimėjimo. Viena komanda žaidė, o antra tik gynėsi. Vien besiginant varžybų negalime laimėti. Visose srityse pralaimėjome nuo A iki Z. Nepavyko motyvuoti komandos rimtai gynybai, dėl to gynyba buvo skylėta, varžovams buvo lengviau pulti ir jie vis puolė ir puolė“, – pralaimėjimo priežastis vardino V.Bloškys.

Pirmenybėse be dviejų Šiaulių regibo akademijos „Vairas“ ir „Baltrex“ komandų dar rungtyniauja dvi ekipos iš Vilniaus ir viena iš Kauno.