Jaunių R-15 pirmenybių finale – atkaklus šiauliečių mūšis

Lietuvos jaunių pirmenybių II-asis turas vykęs Šiauliuose vėl buvo kupinas atkaklių kovų ir puikaus finalo. Dvi pajėgiausios jaunių amžiaus grupės komandos iš Šiaulių „Regbio akademija-Baltik vairas“ ir Regbio akademija-Baltrex“ jau antrą turą patenka į finalą. Pirmame ture laimėjo „vairiečiai“. Antrojo turo nugalėtojais po itin atkaklaus mūšio tapo jaunieji „Baltrex“ regbininkai.  

Balt vair

 

Grupės etapuose nugalėjusios varžovus abi komandos laimėjo ir pusfinalius. Finale susitiko viena kitos vertos komandos. Pirmavo tai viena, tai kita komanda. „Baltrex“ sąskaitoje du kamuolio prispaudimai ir vienas tikslus baudos smūgis, o „Vairo“ įskaitoje – prispaudimas ir tiksli realizacija.

„Smagu, kad įveikėme varžovus, kadangi jau buvome pirmame rate pralaimėję. Jei šį sykį būtume pralaimėję, būtų labai sunku pavyti juos bendroje įskaitoje. Bet besidžiaugiant pergale, yra daug sričių, kurias turime ištaisyti, kad ateityje galėtume dar galingiau rungtyniauti. Jau kur kas geriau ginamės, tikiuosi, kad vaikinai neatsipalaiduos ir toliau išlaikysime tokį tempą“, – teigė „regbio akademija-Baltrex“ treneris Vytautas Kalianuskas.

„Nesėkmei finale daugiausia įtakos turėjo suprastėjusi asmeninė gynyba ir vieno iš lyderių trauma patirta pusfinalyje. Taip pat ne visada priėmėme teisingus sprendimus atakuodami. Atakuodavome, prarasdavome kamuolį, tada tekdavo gintis, kas ne visada pavykdavo. Bandysime gerinti tas sritis, per kuriuos varžovai mus labiausiai baudė. Akcentuosime kada reikia kada nereikia atlikti perdavimo bei gynybą vienas prieš vieną“, – pasakojo „Regbio akademija-Baltik vairas“ treneris  Justinas Vasiliauskas.

BAlt1 Balt2 Vair2

„Regbio akademija-Baltrex“ ekipos geriausieji : Kajus Morkevičius ir Armandas Stebrovič. „Regbio akademija-Baltik vairas“ komandoje geriausiu pripažintas Arminas Blanka.

Birželio 20 dieną numatytas jau trečiasis jaunių pirmenybių etapas.  

Andriaus Jevtušenkos nuotraukos.