Jaunių rebio-7 čempionato finale – įspūdinga dviejų Šiaulių akademijos komandų kova

Lietuvos jaunių regbio-7 čempionato III etapo finale kovojo dvi Šiaulių regbio akademijos komandos. Jau prieš šį etapą buvo aišku, kuri komanda „Regbio akademija-Baltik Vairas“ ar „Regbio akademija-Baltrex“ užims aukštesnę vietą, ta triumfuos ir visame čempionate. Kaip ir per pirmus du etapus, per kuriuos komandos pasidalino po pergalę, taip ir trečiajame etape šios dvi ekipos pateko į finalą. Pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, atkakli kova virė visų rungtynių metu. Teisėjo švilpukas nuaidėjo rezultatui esant 17:14 ir paskelbė „Regbio akademija-Baltrex“ komandos pergalę. Trečioji Šiaulių miesto komanda, suburta iš jaunesnių ir nesenai regbio treniruotes lankančių žaidėjų, turnyre kaupė patirtį ir užėmė septintą vietą tarp devynių dalyvių. 

Baltre

Vairas

Vairas4

 

„Mes laimėjom, kadangi laimėti norėjome šiek tiek daugiau nei varžovai. Komandos yra apylygės, kas kartą nežinai, kuri laimės. Viskas susideda iš labai mažų detalių. Po pralaimėjimo antrame ture buvo vaikinų nusiteikimas, užsidegimas kovai. Pavyko susikaupti lemiamais momentais ir tokios detalės nulėmė pergalę“, – pergale džiaugėsi „Regbio akademija-Baltrex“ komandos treneris Vytautas Kalinauskas. 

„Regbio akademija-Vairas“ komandos treneris Justinas Vasiliauskas teigė, kad pralaimėjimą nulėmė keli skuboti sprendimai aikštėje.

„Mūsų tikslas buvo tapti čempionais, buvome nusiteikę atkakliai kovai, tačiau nepavyko tikslo įgyvendinti. Kelios klaidos atakoje, kelios klaidos gynyboje, nepagriebti žaidėjai, neteisingi sprendimai, tai ir nulėmė rungtynių baigtį. Pritrūko šalto proto vaikinams“, – pralaimėjimo priežastis vardino treneris Justinas Vasiliauskas.

Geriausiu III etapo žaidėju „Regbio akademija-Baltrex“ komandoje tapo Žanas Dambrauskas. Robertui Petrošiui įteiktas naudingiausio viso čempionato žaidėjo prizas. „Regbio akademija-Baltik Vairas“ komandoje geriausio žaidėjo prizas skirtas Dovydui Gedminui, o “Regbio akademija-Vairas“ komandoje geriausiu tapo Nidas Eidukaitis.

Baltre1 Vairas1 Vairas2

Komandų archyvo nuoraukos