Lietuvos vyrų riedulio B divizione šiauliečiai jau užsitikrino aukso medalius

Lietuvos vyrų uždarų patalpų riedulio čempionato B divizione ir toliau be pralaimėjimų žengia Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos komanda. Donatos Grigienės auklėtiniai iki čempionato pabaigos likus sužaisti du mačus jau užsitikrino B diviziono aukso medalius. Lemiamos rungtynės ir apdovanojimai – kovo 6 dieną Šiauliuose.

Bdiv 1 

 

Šį savaitgalį vykusiose varžybose šiauliečiai 6-2 laimėjo prieš Širvintų ir 9-1 prieš Kėdainių komandas.

„Labai džiaugiuosi komandos pasirodymu. Agresyviai puolame, mušame daug įvarčių. Žaidimas gražus akiai. Džiaugiamės, kad jau dabar užsitikrinome aukso medalius. Tai motyvuoja dirbti, dėti daug pastangų. Jaunimas pastebi, kad kryptingas darbas treniruotėse atsispindi rezultatuose. Labai  smagu, kai išeini į aikštę pasitikėdamas savo jėgomis ir įrodai, kad šiuo metu esi stipriausias“, – pergalėmis ir komandos žaidimu džiaugėsi trenerė Donata.  

Prieš kelias savaites trenerė su vaikinų U-18 komanda jau pasidabino aukso medaliais – Lietuvos jaunių (iki 18 m.) čempionate. Šį savaitgalį medalių kraitį papildys ir B diviziono aukščiausios prabos apdovanojimai. Trenerė D. Grigienė pasakoja, kad puikūs šio uždarų patalpų sezono rezultatai – ne atsitiktinumas.

„Norime labai padėkoti Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijai už suteiktas puikias treniruočių sąlygas ir profesionalų požiūrį į sportinį režimą. Turime geriausias sąlygas visos Lietuvos mastu. Mums praėję metai buvo neblogi, o šie – tiesiog puikūs, turime geras bazes, todėl stengiamės jas išnaudoti kokybiškoms treniruotėms. Visa tai prasideda jau nuo vaikų amžiaus grupių. Sezoną pradėjome aukštai iškeldami kartelę, du čempionatai ir juose abiejuose iškovoti aukso medaliai. Dabar lauks A diviziono lemiamas mūšis, kuriame taip pat kovosime dėl aukso“, – pasakojo trenerė D.Grigienė.

B div

LIETUVOS VYRŲ UŽDARŲ PATALPŲ ŽOLĖS RIEDULIO ČEMPIONATAS. „B“ DIVIZIONAS. FINALAI.

Kovo 6 d., 10.00 val., Šiaulių sporto gimnazijos multifukcinė salė, Vilniaus g. 297

Dalyvauja:

Šiaulių “Akademija” (tren. D.Grigienė)

Vilniaus SŽK “Erta-Sostinės SM Tauras”

Kėdainių žolės riedulio klubas

Širvintų SC

Vilniaus SŽK “Pietų meteoras”