Moterų riedulio uždarų patalpų čempionate triumfavo vilnietės, Šiaulių komandos užėmė antrą ir trečią vietas

2021 metų Lietuvos moterų uždarųjų patalpų čempionatas keliauja į Lietuvos žolės riedulio istoriją! 16 metų Lietuvos čempionių titulas nebuvo iškeliavęs iš Šiaulių, o Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ merginų komanda nuo 2005 metų nebuvo užleidusi pirmosios vietos savo konkurentėms. Tačiau šiais metais aukso medaliais džiaugiasi pirmą kartą Lietuvos čempione tapusi Vilniaus „SM Tauras – SŽK Žuvėdra“ merginų komanda.

VLN

Gintra

AKAD

Foto Alfredas Pliadis

Sidabro medaliais pasipuošė  Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ merginos, vadovaujamos trenerio Vaidoto Vaičeliūno. Merginos viso čempionato metu įmušė daugiau nei 40 įvarčių ir patyrė du pralaimėjimus prieš koleges iš Vilniaus.

„Per daug pasitikėjome savo jėgomis. Nors ruošėmės rimtai, studijavom ir peržiūrinėjom vaizdo įrašus, tikėjome, kad laimėsime. Deja, varžovės degė noru laimėti. Visos varžybos prasideda nuo rūbinės, kaip užsiriši avalynės raištelius, kokiu nusiteikimu žengi į aikštę. Turėjome ir nuostolių, negalėjo rungtyniauti kelios pagrindinės sudėties žaidėjos, tačiau neieškome pasiteisinimų. Turėjome galimybių laimėti, tačiau progų neišnaudojome, o varžovės kaip tik labai gerai realizavo progas, tai ir lėmė jų pergalę. Gavome stiprų spyrį į “minkštąją”, todėl dabar turėsime dar rimčiau ruoštis kiekvienoms rungtynėms”, – pasakojo treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

Bronzos medaliai atiteko Šiaulių „Akademija-ŠSG“ komandai, vadovaujamai trenerės Genutės Juodienės. Akademijos merginos antrojo rato metu nugalėjo Širvintų ir Kelmės komandas užsitikrindamos trečiąją vietą.

“Šiemet trečią vietą iškovoti buvo itin sunku. Mums užteko lygiųjų su Širvintų komanda, pirmavome, tačiau pergalės išlaikyti nepavyko. Rungtynes baigėme lygiosiomis ir užsitikrinome bronzos medalius. Paskutinėse rungtynėse su Kelmės ekipa merginos negailėjo jėų, norėjome įrodyti, kad esame vertos būti trečioje vietoje. Paskutiniame ture teko verstis be daugelio pagrindinių žaidėjų, todėl labai noriu pasidžiaugti visomis jaunosiomis auklėtinėmis, kurios atidirbo itin gerai ir mums pavyko pasipuošti medaliais. Labai džiaugiuosi už mūsų vartininkę Viktoriją Jakunčikovaitę, kuri tapo perspektyviausia čempionato žaidėja”,- iškovotais bronzos medaliais ir auklėtinių žaidimu džiaugėsi trenerė Genutė Juodienė.

Ketvirtoji vieta atiteko Širvintų SC komandai, o penktoji – Kelmės „Aušra“ merginoms.

 Čempionato metu taip pat buvo išdalinti asmeniniai prizai: Geriausia čempionato žaidėja pripažinta Vilniaus „SM Tauras – SŽK Žuvėdra“ komandos kapitonė – Ugnė Chmeliauskaitė. Rezultatyviausia čempionato žaidėja – daugiau nei 15 įvarčių įmušusi Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ komandos kapitonė – Erlanda Ožemblauskė. Perspektyviausia čempionato žaidėja pripažinta Šiaulių „Akademija“ komandos žaidėja – Viktorija Jakunčikovaitė.

 Galutinė komandų rikiuotė:

  1. Vilniaus SŽK „Žuvėdra-SM Tauras
  2. Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ (tren. V.Vaičeliūnas)
  3. Šiaulių „Akademija-ŠSG“ (tren. G.Juodienė)
  4. Širvintų SC
  5. Kelmės „Aušra“

LŽRF ir Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos informacija

Alfredo Pliadžio nuotraukos